کد خبر: 1004669 A

هفته بعد هم برای رحمتی گل می‌برم و هم به تیمش گل می‌زنم

وینگر تیم ذوب آهن شرایط جوی بد و مصدومیت و بیماری چند بازیکن کلیدی این تیم را از دلایل اصلی شکست مقابل صنعت نفت می‌داند.

رضا حبیب زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار ذوب آهن مقابل صنعت نفت اظهار داشت: متاسفانه بازی خوبی مقابل صنعت نفت نداشتیم و نتوانستیم آن عملکرد همیشگی خودمان را برابر این تیم به نمایش بگذاریم و در کل بازی هم بازی خوبی نبود. شرایط جوی و بارندگی خیلی روی کیفیت فنی بازی تاثیر منفی گذاشته بود و در نهایت هم اتفاقات بازی به شکلی رقم خورد که متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: ما در این بازی چند بازیکن کلیدی‌مان را در اختیار نداشتیم و دو نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و علی دشتی به خاطر مصدومیت در اختیار تیم نبودند که این هم روی عملکرد تیم ما تاثیر گذار بود. به هر حال بازی با صنعت نفت گذشت و باید به فکر بازی‌های بعد و جبران نتایج باشیم و امیدوارم از هفته پنجم نوار پیروزی‌های ما شروع شود.

وینگر ذوب آهن در مورد عملکرد کلی این تیم تا اینجای کار توضیح داد: ما به جز این بازی در سایر دیدارها عملکرد خوب و قابل قبولی داشتیم ولی اشتباهات داوری که علیه ما بود باعث شد نتایجی که شایسته آن بودیم را نگیریم و به نظرم الان به جای 3 امتیاز می‌توانستیم 7 امتیاز داشته باشیم و وضعیت ما با حال حاضر تفاوت زیادی داشت ولی به هر حال گذشته را باید فراموش کرد و به فکر آینده بود.

حبیب‌زاده در مورد عملکرد شخصی خودش هم گفت: من فصل گذشته عملکرد خوبی نداشتم و بازی هم زیاد به من نمی‌رسید و شرایط به نفع من پیش نمی‌رفت ولی امسال با حضور رحمان رضایی و فرصتی که به من در بازی‌ها می‌دهد فکر می‌کنم بتوانم فصل خوبی داشته باشم و دوست دارم روند گلزنی خودم را هم شروع کنم.

وی در مورد بازی هفته بعد مقابل شهر خودرو هم خاطرنشان کرد: شهر خودرو تیم خوبی است و شکست سنگینی که مقابل پرسپولیس داشتند کار مار را جلوی آنها سخت تر می‌کند چرا که برای جبران نتیجه هفته گذشته وارد زمین می‌شوند ولی ما قصد داریم اولین برد فصل خودمان را مقابل این تیم به دست بیاوریم

وینگر ذوب آهن در مورد تقابل هفته آینده‌اش با تیم مهدی رحمتی که یک خاطره فراموش نشدنی از او داد هم گفت: بله آن روز را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم که توانستم به استقلال و رحمتی گل بزنم و بعدش هم دچار حادثه شدم که ایشان به من کمک کرد. من در بازی با شهر خودرو قبل از بازی با دسته گل به سمت مهدی رحمتی می‌روم و سعی می‌کنم در بازی هم به تیم ایشان گل بزنم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان رضا حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر