کد خبر: 1004434 A

مربی تیم سپاهان گفت: اشتباهاتی از سوی برخی بازیکنان خوب هم سر می‌زند. سروش اشتباهاتی داشت ولی مقصر این نتیجه نیست.

به گزارش ایلنا، سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر مقابل سایپا  به مساوی یک بر یک رضایت داد.

علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان پس از این بازی در نشست خبری گفت: برخلاف انتظار که می خواستیم حریف را خوب تحت فشار قرار بدهیم و گلزنی کنیم، امروز خیلی ساده برخورد کردیم و موقعیت هایمان را از دست دادیم. امروز مسئله را ساده گرفته بودیم و شانس ها را هم ساده از دست دادیم. تیم وارد بحران شد و یک بازی جنجالی از یک بازی ساده به وجود آمد. مسلما تیم حریف از این یک امتیاز خوشحال است. ولی چیزی که هست، راهی که ما ادامه می دهیم، مساوی هم دارد. دنبال تعویض کیفیت فوتبالی خوب هستیم.

او با اعلام نارضایتی از  نتیجه گفت: مطمئنا از نتیجه بازی ناراضی هستیم؛ ما امروز کیفیت بازی مقابل آلومینیوم اراک و یا تراکتورسازی را نداشتیم. بازیکنان ما کیفیت بالاتری دارند و باید امروز را فراموش کنیم. 

مربی سپاهان افزود: آنچه که مرا دلگرم و امیدوار می‌کند، وفاداری بازیکنان و حرکت رو به جلوی تیم و شخصیت تیمی خوب ما است. این بازی بد را باید هر چه زودتر فراموش کنیم.

مرزبان در خصوص بازی ضعیف شاگردانش در نیمه دوم بازی گفت: ما طوری سازماندهی کرده بودیم، که در نبردهای یک در مقابل یک برنده باشیم ولی این اتفاق رخ نداد.

مرزبان در رابطه با 4 کارت زرد سروش در 4 هفته لیگ برتر و محرومیت هافبک طلایی پوشان عنوان کرد: سروش رفیعی از مهره‌های خیلی خوب سپاهان است. به هر حال بازیکنان دچار اشتباه می شوند و در مجموع اخطار گرفتن او اصلا به سود سپاهان نیست، چون بازیکن با کیفیت ما است. باید این را بدانیم که بازیکنان نمی توانند 90 دقیقه خوب باشند. بهرحال گاه پیش‌ می‌آید که اشتباهاتی از سوی برخی بازیکنان خوب هم سر می‌زند. سروش اشتباهاتی داشت ولی مقصر این نتیجه نیست.

مرزبان در پایان درباره داوری مسابقه عنوان کرد: به طور کلی بنای کار ما این است که به داوری اعتراض نکنیم اگرچه داور می‌توانست روی نبردهای یک به یک زودتر و بهتر عمل کند. همچنین روی صحنه خطاهایی که به طور مثال روی سروش رفیعی انجام شد و داوری آن‌ها را سوت نزد.

لیگ برتر سپاهان سروش رفیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر