کد خبر: 1004426 A

سرمربی تیم پیکان در پایان بازی مقابل استقلال گفت: با توجه به شناختی که از استقلال داشتیم سعی کردیم در نیمه اول پا به پای استقلال بجنگیم و کار را از جلو پیش ببریم.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال تهران اظهار داشت: بازی جان‌داری بود و هر دو تیم بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند. با توجه به شناختی که از استقلال داشتیم سعی کردیم در نیمه اول پا به پای استقلال بجنگیم و کار را از جلو پیش ببریم.

او ادامه داد: در نیمه دوم می‌دانستیم استقلالی‌ها روی ضد حملات با توجه به مهاجمان سرعتی‌شان خیلی خطرناک هستند. سعی کردیم فضاها را ببندیم و فکر می‌کنیم در این تاکتیک هم موفق بودیم و موقعیت چندانی هم به حریف ندادیم به غیر از موقعیت آخر بازی که خودمان اشتباه کردیم. در آن لحظه تمرکز نداشتیم و خدا را شکر اتفاق خاصی هم نیفتاد. 

تارتار درباره کیفیت زمین مسابقه هم گفت: از مسوولان نگهداری زمین تشکر می‌کنم. با توجه به بارندگی‌های شدید من فکر نمی‌کردم کیفیت زمین تقریبا مساعد باشد. کیفیت چمن به چمن ورزشگاه آزادی نمی‌رسید اما طوری هم نبود که نشود بازی کرد. با توجه به شرایطی که تیم ما دارد و هزینه‌هایی که کردیم تک امتیاز هم برای ما بد نبود. بازیکنان آکادمی ما امسال در لیگ بازی می‌کنند. ۵ - ۴ بازیکن امروز ما محصول آکادمی پیکان هستند. به امید خدا بتوانیم در آینده هم از نظر نوع بازی و هم از نظر امتیازگیری شرایط بهتری داشته باشیم.

او در واکنش به اظهارات مرفاوی که اعلام کرد آنها با بازی دفاعی به دنبال کسب یک امتیاز بودند گفت: در نیمه اول موقعیت‌های بهتری نسبت به استقلال داشتیم. ما برای تک امتیاز نیامده بودیم ولی فضا را از استقلال گرفتیم. چون مهاجمان‌شان سریع بودند مجبور بودیم که این کار را بکنیم چون استقلال در ضدحملات خطرناک‌تر از زمانی است که حمله می‌کند. ما توانستیم این تیم را کاملا کنترل کنیم.

سرمربی پیکان همچنین درباره عملکرد داوری در این مسابقه هم گفت: داوری مشکل خاصی نداشت و تیم داوری بازی را خوب مدیریت کرد و اتفاق خاصی نیفتاد. البته یک صحنه مشکوک به پنالتی در دقیقه ۶۷ به وجود آمد. امیدوارم ما اشتباه کرد باشیم ولی به نظرم پنالتی بود. ما باید بیش‌تر کار کنیم. مدت زمان زیادی نیست که به پیکان اضافه شده‌ایم. باید خیلی تمرین کنیم. متاسفانه فرصت نداریم. تا می‌خواهیم کار تاکتیکی کنیم بازی بعدی از راه می‌رسد. اصلا زمان نیست ولی باید با تمرین مشکلات‌مان را رفع کنیم.

تارتار درباره هدف‌گذاری پیکان در لیگ بیستم هم گفت: بعضی از بازیکنان ما مثل امیر روستایی و شاهین طاهرخانی که در آکادمی پیکان رشد کردند، به تیم‌های دیگر رفتند و حالا دوباره به پیکان اضافه شده‌اند. بازیکنانی مثل نادر محمدی و محمد خدابنده‌لو از محصولات آکادمی ما هستند. هدف ما این است که این بازیکنان را به جایی برسانیم که برای موفقیت‌شان به تیم‌های بهتر منتقل شوند. هدف این است که جوانان خوبی را به فوتبال معرفی کنیم. 

مهدی تارتار پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر