کد خبر: 1003869 A

مربی فولاد خوزستان گفت: دلیلش را نمی‌دانم. به من امر کردند و من اطاعت کردم. البته صحبت‌هایی که من انجام می دهم، صحبت‌های جواد نکونام است.

به گزارش ایلنا، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، فولاد خوزستان به تساوی بدون گل برابر آلومینیوم اراک رضایت داد.

بعد از این مسابقه، مهدی هاشمی نسب مربی فولاد  درباره این بازی عنوان داشت: بازی سختی با تیم سخت کوش آلومینیوم داشتیم. می‌دانستیم آن‌ها با تمام وجودش بازی می‌کند و دفاع می‌کند. تمریناتی را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم از نقاط ضعف‌شان به گل برسیم اما متاسفانه موقعیت‌هایمان را از دست دادیم. جلوی چنین تیم‌هایی وقتی زود به گل نرسید نمی‌توانید پیروز شوید. تیم حریف مقداری وقت کشی هم در دستور کارش بود اما ما هم موقعیت‌هایمان را از دست دادیم.

او ادامه داد: تلاش می‌کنیم که در هفته‌های آینده نتایجی کسب کنیم که در کورس بمانیم اما با وجود این‌که حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود نتوانستیم پیروز شویم.

هاشمی نسب درباره عدم حضور نکونام به نشست خبری گفت: دلیلش را نمی‌دانم. به من امر کردند و من اطاعت کردم. البته صحبت‌هایی که من انجام می دهم، صحبت‌های جواد نکونام است.

مربی فولاد در خصوص داوری بازی اظهار داشت: از کادر داوری تشکر کنم. امروز مستحق برد بودیم و دنبال برد بودیم اما باز هم از داوری تشکر می‌کنم چرا که با شجاعت سوت زد.

هاشمی‌نسب درباره خروج باقرپور و بوعذار از تیم فولاد گفت:‌ ما هفت بازیکن زیر 25 ساله‌ها داریم که باید سه بازیکن را از این لیست خارج می‌کردیم و متاسفانه او جدا شد. بوعذار هم پارسال در خیلی از بازی‌ها به ما کمک کرد و درست است کم بازی کرد اما  نیاز داشت بیشتر بازی کند و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

او در رابطه با ثابت بازی نکردن پاتوسی عنوان کرد: پاتوسی هم از ناحیه مچ پا مصدوم بود و چند جلسه در کار تیمی ما شرکت نکرد که صلاح بود کمتر بازی کند چرا که در بازی بعد به او نیاز داریم.

فولاد خوزستان لیگ برتر هاشمی نسب آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر