کد خبر: 1003593 A

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: ۵ میلیارد برای تعمیر ورزشگاه تختی خرم‌آباد نیاز است.

به گزارش ایلنا، حشمت امان الهی اظهار کرد: مشکلی که در ورزشگاه تختی موجود بوده بحث رفت‌وآمد تیم‌ها در زمین است چون یکی بوده و مشکلاتی را به وجود آورده است.

وی تصریح کرد: این تعمیرات در حال انجام است و رختکن را نیز تجهیز خواهیم کرد تا تردد تیم‌ها از هم جدا شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان کرد: ایراداتی گرفته شده که باید اصلاح شود که در حال رفع هستتد و از چند روز آینده نیز ترمیم چمن توسط باشگاه خیبر شروع می‌شود. باقی تعمیرات از طرف اداره ورزش و جوانان انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در برآورد اولیه برای ترمیم چمن ۱۵۰ میلیون تومان و برای بحث رختکن و سیستم رفت‌وبرگشت حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان نیاز بوده که در مجموع حدود ۵۰۰ میلیون تومان نیاز است.

این مسئول بیان کرد: تا یک و دو ماه آینده مشکلات رفع می‌شود، تقاضای چمن مصنوعی داده شده و تا زمانی که چمن آماده شود رختکن‌ها را نیز آماده خواهیم کرد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان ادامه داد: نورافکن‌های ورزشگاه مشکلی ندارند ولی چک می‌شوند اگر مشکلی داشته باشند برطرف می‌شود.

امان الهی عنوان کرد: عبدی یک سرمایه‌گذاری کرده و امتیازی خریداری کرده است که این افتخاری برای شهرمان است؛ برای اینکه شادی و نشاط در جامعه ورزشی ایجاد شود فوتبال در اولویت است تا جایی که بتوانیم کمک خواهیم کرد و یک میزبان شایسته‌ای خواهیم بود.

لیگ آزادگان خیبر خرم آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر