کد خبر: 1003273 A

لیگ برتر والیبال|

هفته دوم لیگ برتر متمرکز والیبال مردان با ۱۸ دیدار پیگیری و تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با شکست سایپای تهران صدرنشین این رقابت‌ها شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ برتر متمرکز مردان که از پنجم آذرماه در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون آغاز شده بود، امشب (یکشنبه شب) با برگزاری دو دیدار به پایان رسید.

در مهمترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر، تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ساپیا تهران در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان رحمان محمدی‌راد با شکست سایپا تعداد بردهای خود را دو رقمی کردند و در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفتند.

تیم سایپا تهران در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸ مغلوب فولاد مبارکه سپاهان شد تا شاگردان مصطفی کارخانه چهارمین ناکامی خود را تجربه کنند.

علیرضا قریب و مرتضی حسن‌علایی به عنوان داوران اول و دوم این مسابقه را قضاوت کردند و نظارت فنی و داوری مسابقه هم به ترتیب بر عهده حسین پورکاشیان و امیدوار حاتمی بود.

این مسابقه ۱۱۸ دقیقه طول کشید و امیرحسینی بازیکن سایپا در ست نخست از داور اول مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

در آخرین مسابقه هفته سیزدهم لیگ برتر که در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد، تیم‌های لبنیات هراز آمل و شهرداری قزوین به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده آمل موفق به شکست سه بر صفر شهرداری قزوین شد تا هشتمین برد خود در این رقابت‌ها را به دست آورد.

شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم لبنیات هراز در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند تا هشتمین ناکامی تیم شهرداری قزوین را رقم بزنند.

قضاوت این بازی را که ۷۹ دقیقه طول کشید، محمد شاهمیری و قادر صادقی به عنوان داوران اول و دوم برعهده داشتند. احمد دامغانی‌نژاد و بهروز جعفری هم نظارت فنی و داوری بازی را انجام دادند.

در پایان هفته دوم لیگ برتر متمرکز مردان ایران تیم‌ فولاد مبارکه سپاهان با ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم‌های فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه با ۹ برد و به ترتیب ۲۸ و ۲۶ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

جدول لیگ برتر والیبال مردان در پایان هفته سیزدهم به شکل زیر است:

جدول هفته سیزدهم

تیم‌های فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه در هفته سیزدهم لیگ برتر استراحت داشتند و نتایج کامل شش دیدار این هفته به قرار زیر است:

شهداب یزد ۳ – خاتم اردکان یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۹)

پیکان تهران یک – هورسان رامسر ۳ (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۲ بر ۲۵ و ۱۹ بر ۲۵)

آذرباتری ارومیه یک – راه‌یاب ملل کردستان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۳۰ و ۲۳ بر ۲۵)

شهرداری گنبد صفر – شهرداری ورامین ۳ (۱۷ بر ۲۵، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۳ بر ۲۵)

فولاد مبارکه سپاهان ۳ – سایپای تهران یک (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۸)

لبنیات هراز آمل ۳ – شهرداری قزوین صفر (۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹)

سایپا لیگ برتر والیبال سپاهان تیم والیبال سایپا تیم والیبال سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر