کد خبر: 1002211 A

در تیم منتخب هفته سوم سپاهان و سایپا هرکدام دو نماینده دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته سوم از دور بیستم لیگ برتر فوتبال ایران هم با انجام 8 دیدار در 3 روز مختلف برگزار شد و به پایان رسید و تیم‌ها با توجه به عملکردی که در این هفته از رقابت‌ها داشتند تغییراتی در جدول رده‌بندی صورت دادند. در این میان مثل همیشه برخی بازیکنان عملکرد خوب و قابل قبولی از خودشان به نمایش گذاشته و در نتیجه‌ای که برای تیم‌شان رقم خورد موثر ظاهر شدند که تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم:

 

دروازه‌بان: پیام نیازمند (سپاهان)

photo_2020-11-27_18-01-19

گلر سپاهان در دیدار مقابل تراکتور که با یک روز تاخیر برگزار شد عملکرد خوب و قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشت و با انجام یک بازی کم اشتباه توانست دومین کلین شیت پیاپی خودش را در لیگ بیستم به ثبت برساند. نیازمند در چند موقعیت با واکنش‌های به موقع مانع به نتیجه رسیدن حملات تراکتوری‌ها شد و سه امتیاز ارزشمند سپاهان که از تبریز به اصفهان برده شد تا حدی به عملکرد خوب نیازمند وابسته است.

 

مدافع میانی: میثم تهیدست (نفت مسجد سلیمان)

شاگردان مجتبی حسینی در هفته سوم دست به کار ارزشمندی زده و توانستند پرسپولیس را متوقف کنند و عملکرد خوب خط دفاعی این تیم در ناکام گذاشتن مهاجمان پرسپولیس برای رسیدن به دروازه این تیم نقش اصلی را ایفا کرد و ستاره خط دفاعی نفت هم در این دیدار میثم تهیدست بود که آمار قابل قبولی از دفع توپ و نبرد هوایی و زمینی موفق در این بازی از خودش به نمایش گذاشت.

 

مدافع میانی: محمد نژادمهدی (سپاهان)

photo_2020-11-27_18-23-28

مدافع سپاهان که به جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم رسیده و زوج خوبی با مهدیزاده تشکیل داده است در دومین کلین شیت پیاپی این تیم در مسابقات لیگ برتر نقش بسزایی ایفا کرد و عملکرد دفاعی خوبی از خودش به نمایش گذاشت. نژادمهدی با نفوذ خوب و به موقع خودش و با یک ضربه سر دقیق دروازه محمدرضا اخباری را باز کرد و تک گل پیروزی بخش تیمش را هم به ثمر رساند تا بهترین بازیکن تیمش در زمین باشد.

 

مدافع - هافبک چپ: هروویه میلیچ (استقلال)

139909051812035721685894

میلیچ این روزها حسابی در استقلال خوش می‌درخشد و اوج کار او در دیدار با ماشین سازی رقم خورد. جایی که فکری تصمیم به تغییر سیستم گرفت و با یک خط جلوتر بردن او اجازه نفوذ و فضای حرکتی بیشتری در اختیارش گذاشت و مزدش را هم با بازی خوبی که این بازیکن به نمایش گذاشت گرفت. میلیچ یکی از زیباترین گل‌های فصل را هم از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رساند تا برتری تیمش را به ثبت برساند.

 

مدافع میانی: فریبرز گرامی (سایپا)

سایپا با وجود کار سختی که در هفته سوم مقابل نساجی داشت ولی عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت و مزد آن را با برتری یک بر صفر گرفت. فریبرز گرامی، مدافع میانی سایپا در این دیدار عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت و طبق نمراتی که سایت‌های آنالیز به او دادند بهترین بازیکن تیمش در این دیدار بود که با عملکرد خوبش مانع فروپاشی دروازه نارنجی‌ها شد.

 

مدافع - هافبک راست: فرشاد محمدی مهر (ذوب آهن)

ذوبی‌ها تا کنون موفق نشدند مزد بازی خوبشان را در لیگ برتر بگیرند و کارشان تا اینجا به 3 تساوی جلو رفته است ولی عملکرد فنی این تیم قابل قبول بوده و اگر اشتباهات داوری نبود شرایط متفاوتی برای این تیم رقم خورده بود. بازیکنان ذوب آهن در دیدار با پیکان هم اگه خوش شانس تر بودند می‌توانستند پیروز شوند. در این میان فرشاد محمدی‌مهر که به خوبی در این فصل جای خالی دانیال اسماعیلی فر را پر کرده عملکرد خوبی در دفاع و حمله از سمت راست تیمش داشت و یک پاس گل فوق العاده هم برای میلاد جهانی فرستاد که گل این تیم را رقم زد.

 

هافبک میانی: طالب ریکانی (صنعت نفت)

هافبک با تجربه صنعت نفت مثل همیشه ستاره تیمش در این فصل هم هست و تا اینجای کار از بهترین بازیکنان تیمش بوده است. این بازیکن تک گل تیمش در جریان دیدار مقابل پیکان را به ثمر رساند و نقش موثری در جریان بازی داشت ولی تیمش به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا نکرد.

 

هافبک هجومی: محسن مسلمان (سایپا)

01547338

به نظر می‌رسد بعد از دو فصل ناکامی حالا مسلمان قصد دارد با سایپا در لیگ بیستم به دوران اوجش برگردد و خودش هم وعده داد بود انتخاب یک تیم بی حاشیه از سوی او به همین منظور  صورت گرفته است. مسلمان اولین بازی خودش را برای سایپا انجام داد و دقایقی بعد از اینکه وارد زمین شد تک گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا موثرترین مهره تیمش باشد.

 

هافبک هجومی: محمد قاسمی نژاد (فولاد)

01547255

فولادی‌ها مقابل گل گهر که صدرنشین لیگ برتر است روز خوبی را پشت سر گذاشته و توانستند عملکرد قابل قبولی از خودشان به نمایش بگذارند. محمد قاسمی نژاد، هافبک هجومی فولاد در این بازی بهترین بازیکن تیمش بود و با نفوذهایش چند بار دروزاه گل گهر را به خطر انداخت و یک بار هم برای تیمش موفق به گلزنی شد.

 

هافبک هجومی: امیر روستایی (پیکان)

هافبک سابق پرسپولیس در بازگشت به پیکان به روزهای اوجش برگشته و توانسته برای این تیم مهره مفید و موثری باشد. این بازیکن در دیدار مقابل ذوب آهن ستاره تیمش بود و دو پاس کلیدی ارسال کرد که یکی از آنها از سوی ابراهیم صالحی تبدیل به گل شد و اگر پیکانی ها خوش شانس بودند می‌توانستند با این گل به پیروزی هم دست پیدا کنند.

 

مهاجم: گادوین منشا (گل گهر)

photo_2020-11-25_17-01-11

منشا برای سومین هفته پیاپی برای تیمش گلزنی کرد و حالا با 4 گل زده در 3 بازی با عملکردی فوق العاده آقای گل لیگ است و در دیدار مقابل فولاد هم توانست عملکرد خوب و قابل قبول خودش را مثل دو بازی قبل تکرار کند. منشا تک گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در سایر دقایق هم بارها خط دفاع فولاد را آزار داد.

 

 

تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر

lineup

تیم منتخب هفته سوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر