کد خبر: 1002193 A

سیستم VAR وارد ایران شود

پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید آبی پوشان هنوز به آمادگی کامل دست نیافته اند.

به گزارش ایلنا، حسن روشن پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید آبی پوشان با پیروزی برابر ماشین سازی تبریز باید اختلافات و شایعات را نادیده بگیرند و روی هدف اصلی خود تمرکز کنند.

بازی استقلال و ماشین سازی چطور بود؟

در نیمه اول بازی خوبی را از استقلال شاهد نبودیم. این تیم هنوز به آمادگی کامل دست نیافته و تا حدودی بازیکنان با یکدیگر هماهنگ نبودند. البته در هفته‌های اولیه لیگ، این اتفاقات طبیعی است و هرچه بیشتر بازی‌ها ادامه پیدا می‌کند هماهنگی‌ها بیشتر شده و کادر فنی می‌تواند با آرامش بیشتری به کارش ادامه دهد. در نیمه دوم استقلال عملکرد بهتری داشت. تعویض‌هایی که فکری انجام داد بر قدرت تهاجمی استقلال افزود و این تیم توانست به گل برتری دست یابد. با آمدن دیاباته به زمین کاملاً شرایط استقلال تغییر پیدا کرد و دیاباته خودش می‌توانست حتی دو بار دیگر دروازه ماشین سازی را باز کند که با بدشانسی او مدافعان ماشین سازی ضربه‌های او را دفع کردند.

بازی با پیکان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

استقلال باید به بردهایش تداوم ببخشد. اگرچه این روزها پیکان شرایط خوبی ندارد و دچار تغییر و تحولاتی شده اما این نمی‌تواند ضامن پیروزی استقلال باشد. زیرا تیم‌هایی که این شرایط را دارند، انتحاری بازی می‌کنند و نمی‌خواهند بازنده بازی باشند. به طور حتم با اضافه شدن یکی دو بازیکن مصدوم دیگر، استقلال به جمع دیگر بازیکنان، شرایط برای فکری بهتر خواهد شد و او می‌تواند با آسایش بیشتری ترکیب اصلی خود را به زمین بفرستد. به نظرم کادرفنی استقلال تمرکزش بیشتر از ابتدای فصل شده و استقلال می‌تواند پیکان را شکست دهد. در بازی با فولاد کادرفنی حریف، تمرکز کادرفنی استقلال را بهم ریخت. در کل فکر می‌کنم در آن بازی استقلال حقش باخت نبود. در بازی با پیکان هم انگیزه این تیم را نباید فراموش کنیم. استقلال می‌تواند با تمرکز این حریفش را هم شکست دهد.

نظرتان در مورد گلزنی میلیچ چیست؟

میلیچ فوق العاده بود و یک ضربه ایستگاهی بسیار حرفه‌ای زد و فکر می‌کنم او توانسته یکی از بهترین گل‌های لیگ این فصل را به ثمر برساند. میلیچ کاملاً در خدمت تیم است. بدون حاشیه بازی می‌کند و همیشه عملکرد مثبتی در تیم دارد. استقلال در هفته دوم نتیجه را واگذار کرد و متأسفانه حواشی زیادی هم به وجود آمد. محمود فکری باید با خونسردی و صبوری بیشتر آن دیدار را فراموش کرده و تمام تمرکز خود را برای پیروزی‌های پی در پی و قهرمانی استقلال بگذارد.

نظری درباره اشتباهات داوری ندارید؟

متاسفانه اشتباهات داوری علیه استقلال در این فصل هم وجود دارد. نمی‌شود یک نفر، یک صحنه را خطا بگیرد و مشابه آن را در بازی دیگری، یک داور دیگر خطا نگیرد. باید VAR وارد ایران شود. متاسفانه استقلال این فصل هم از داوری متضرر شده است. اعلام اعتراض به داوری کار خوبی است چون کمیته داوران را متوجه شرایط می‌کند. مطمئنا این اعتراض معنی‌اش این نیست که داوران به سود استقلال اشتباه کنند بلکه استقلالی‌ها به دنبال برقراری عدالت هستند.

استقلال حسن روشن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر