کد خبر: 1002081 A

لیگ برتر والیبال|

نارنجی‌پوشان سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر دومین شکست فولاد سیرجان را رقم زدند اما شاگردان محمدرضا تندروان همچنان جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ برتر متمرکز مردان از پنجم تا نهم آذرماه در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون پیگیری خواهد شد.

بر این اساس، دیدارهای هفته دوازدهم دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران امروز (جمعه) با شش مسابقه پیگیری می‌شود که تیم‌های سایپا و شهداب یزد در سومین و چهارمین دیدار این هفته برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

حساس‌ترین بازی این هفته به میزبانی سالن فدراسیون والیبال و در روز میزبانی سایپا از فولاد سیرجان برگزار شد و نارنجی پوشان سایپا سه بر یک حریف صدرنشین خود را شکست دادند.

تیم سیرجان در ست نخست این مسابقه ۲۵ بر ۱۸ پیروز شد، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای (۲۵ بر ۲۱)، (۲۵ بر ۲۲)، (۲۵ بر ۱۹) برابر میهمان قدرتمند خود مغلوب شد تا فولاد سیرجان دومین شکست خود را در لیگ برتر را تجربه کند اما همچنان صدرنشین جدول باقی بماند.

در این بازی که به مدت ۱۲۱ دقیقه طول کشید، امیرحسینی بازیکن شماره ۳ سایپا در ست سوم کارت زرد دریافت کرد. کیوان عابد‌زاده و میثم پارسه به عنوان داور اول و دوم در این دیدار قضاوت کردند. نظارت فنی و داوری مسابقه هم برعهده شهباز صدری و مسعود یزدان‌پناه بود.

 

در دومین دیدار ساعت 14 امروز، تیم‌های هورسان رامسر و شهداب یزد به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده یزد سه بر صفر حریف خود را شکست داد.

دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که شاگردان عارف باقرزاده سرمربی هورسان به عنوان تیم هشتم جدول در خانه والیبال، میزبان شهداب یزد بودند. یزدی‌ها با امتیازهای (۲۲ بر ۲۵)، (۱۹ بر ۲۵) و (۱۴ بر ۲۵) به هفتمین برد خود رسیدند و ۳ امتیاز حیاتی این بازی را به نام خود ثبت کردند.

رقابت دو تیم در مدت زمان یک ساعت و ۲۴ دقیقه انجام شد و در ست دوم آن، رضا رضایی توپراق‌قلعه بازیکن شماره ۲۰ شهداب یزد و امیر گلریز شمامی بازیکن شماره ۷ هورسان رامسر با کارت زرد مواجه شدند.

قضاوت این دیدار برعهده امید فولادی‌وندا و مرتضی اکرمی به عنوان داوران اول و دوم بود. علیرضا محمدعلی گیلانی و اسماعیل صباغ هم نظارت فنی و داوری بازی را برعهده داشتند.

سایپا لیگ برتر والیبال فولاد سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر