کد خبر: 1001818 A

مربی تیم آلومینیوم وضعیت تیم خودش را در لیگ برتر تشریح کرد.

حمید عبداللهی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم در گفتگو با ایلنا در خصوص بازی آلومینیوم مقابل مس اظهار داشت: در ابتدا قبل از هر چیز باید بگویم با درگذشت مارادونا فوتبال خدا و روح خودش را از دست داد و بعد از این همه چیز تکراری است و مارادونا نابغه‌ای بود که بعد از این تکرار نخواهد شد.

وی افزود: در مورد بازی آلومینیوم و مس باید بگویم یک بازی کاملاً تاکتیکی و فیزیکی بود و تعویض‌های زودهنگام و اجباری دو تیم نشان از  فیزیکی بودن و درگیرانه بودن بازی داشت که حالت شطرنج‌گونه پیدا کرده بود. مربیان دو تیم شناخت خوبی از تیم خود و تیم مقابل داشتند و موقعیت گل در این بازی هم وجود داشت و تنها چیزی که کم داشت گل بود و اگر گل هم به ثمر می‌رسید یک بازی همه چیز تمام را شاهد بودیم. هر دو تیم با تفکر و ایده وارد زمین شدند و به دنبال ارائه تاکتیک‌های خاص خودشان بودند که متاسفانه بدون گل تمام شد.

مربی آلومینیوم با تشریح وضعیت تیمش هم گفت: در مورد تیم آلومینیوم باید بگویم که بازی سپاهان بازی اول ما محسوب می‌شد چرا که در بازی هفته نخست مقابل نساجی هیچکدام از شرایط لازم برای بازی را نداشتیم از نظر اداری و فنی و فقط به احترام فوتبال در زمین حاضر شدیم و بعد از آن هیات مدیره و محترم و مدیرعامل باشگاه بعد از بازی با نساجی سنگ تمام گذاشته و خیلی از مشکلات را حل کردند و برخی مشکلات باقی مانده قابل حل است. آنها مثل کوه پشت خطیبی و تیم ایستادند و روند خوبی داشتیم. رسول خطیبی تجربه زیادی در لیگ برتر دارد و همه می‌دانند تیم‌های خطیبی دیر جا می‌افتند و دیر از نظر ذهنی به تفکرات او عادت می‌کنند و دلیلش هم دیر تشکیل شدن تیم است و از نظر سازماندهی تاکتیکی و ذهنی عقب هستیم و نیاز به تمرینات مداوم و جلسات تئوری منظم داریم و چون مسابقات همه نزدیک هستند این فرصت برای ما پیش نیامده است و امیدوارم بازی‌های فیفا دی تیم ملی الان بود و وقفه می‌افتاد و ما می‌توانستیم تیم‌مان را آماده کنیم و شرایط بهتری پیدا می‌کردیم. قطعاً با نزدیک شدن به ذهنیت رسول خطیبی تیم ما شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و عملکرد بهتری هم از خودش به نمایش خواهد گذاشت.

وی در پایان با اشاره به بازی هفته بعد مقابل فولاد اظهار داشت: تیم فوتبال یک تیم خوب از لحاظ مدیریت و سازماندهی و بازیکنان است و از کادرفنی خوبی بهره می‌برد و از بهترین تیم‌های حال حاضر فوتبال ایران است و فوتبال خوب و محکمی بازی می‌کند ولی خب ما هم آلومینیوم هستیم و قصد نداریم حریف دست و پا بسته‌ای باشیم و با شناخت خوبی که از فولاد و نقاط ضعف و قوتش داریم با کار کردن روی آن تلاش می‌کنیم یک نتیجه خوب کسب کنیم.

آلومینیوم اراک حمید عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر