کد خبر: 1001772 A

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: این معجزه فوتبال است که تیمی مثل ما یک هفته به شروع مسابقات بسته می‌شود اما مقابل تیمی مثل پرسپولیس این طور بازی می‌کند.

به گزارش ایلنا، نفت مسجد سلیمان توانست پرسپولیس را در خانه با تساوی بدون گل متوقف کند.

سید مجتبی حسینی، سرمربی نفت مسجدسلیمان بعد از تساوی گفت: افتخار می‌کنم که دستیار گل‌محمدی بودم. او همیشه استاد من است. ما آنالیز خوبی روی پرسپولیس داشتیم و بازیکنانم برابر یکی از بهترین‌های ایران و آسیا بازی پایاپای را ارائه کردند. اگر بازیکنان ما تجربه داشتند، می‌توانستیم به پرسپولیس تیم ضربه بزنیم.

او ادامه داد: به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم چرا که در فاصله یک هفته به مسابقات تیم‌ کامل نداشتیم اما در این بازی شجاعانه عمل کردیم. این معجزه فوتبال است که تیمی مثل ما یک هفته به شروع مسابقات بسته می‌شود اما مقابل تیمی مثل پرسپولیس این طور بازی می‌کند. جا دارد از فرماندار مسجد سلیمان تشکر کنم که با واریز مبالغی باعث افزایش روحیه تیم ما شدند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره سخت بودن بازی برابر پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های ایران است. توانستیم روزنه‌ها را ببندیم. می‌دانستیم سمت راست این تیم قدرتمند است و اکثر حملات از این سمت طراحی می‌شود. از طرفی چشم به ضدحملات داشتیم که در چند مورد می‌توانستیم به این تیم ضربه بزنیم اما فکر اصلی ما این بود که به حریف موقعیتی ندهیم. 

او در پایان گفت: بازیکنان ما در این راه خیلی زحمت کشیدند و کمترین موقعیت را به تیم حریف دادیم. به غیر از ضربه سر بازیکن پرسپولیس در دقیقه نود، هیچ موقعیتی به این تیم ندادیم. جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم. امروز جای تماشاگران خالی بود و مطمئنم حضور پرشور آن‌ها در آینده به ما کمک خواهد کرد.

نفت مسجد سلیمان مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر