کد خبر: 1001479 A

سرمربی ذوب آهن گفت: امیدوار بودیم که محمدزاده بخشیده شود ولی تا این لحظه هیچ اطلاعاتی درباره بخشش او دریافت نکرده‌ایم.

 به گزارش ایلنا، ذوب آهن در هفته سوم لیگ برتر  زا ساعت 16:20 در فولاد شهر مقابل پیکان قرار می گیرد.

رحمان رضایی، سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و گفت:‌ بازی فردا، بازی فوق‌العاده سنگینی است چون پیکان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد که خیلی دونده و جنگنده بازی می‌کنند و در ضد حملات خیلی خطرناک هستند. حریف قابل احترامی داریم. باید با یک بازی منطقی و حساب شده به مصاف این تیم برویم. 

او درباره بخشش کارت قرمز وحید محمدزاده، مدافع تیمش عنوان کرد:‌ این مساله‌ای است که باید به عهده باشگاه بگذارم چون مکاتبات فدراسیون و سازمان لیگ با باشگاه انجام می‌شود. سعی می‌کنم به مسائل داخلی تیم برسیم. امیدوار بودیم که او بخشیده شود ولی تا این لحظه هیچ اطلاعاتی درباره بخشش او دریافت نکرده‌ایم.

رضایی در خصوص تاثیر اشتباهات داوری روی عملکرد مدافعانش گفت: ما سعی کرده‌ایم مسائل حاشیه‌ای و داوری را فراموش کنیم و تمرکز را روی بازی بگذاریم و بازیکنان از این مسائل جدا کنیم. با بازیکنان درباره مسائل داوری به اندازه کافی صحبت شده است. سعی می‌کنیم تمرکزمان را روی خود بازی و مباحث فنی و تاکتیکی بگذاریم. امیدواریم که اتفاقات گذشته رخ ندهد. 

سرمربی ذوب‌آهن درباره کیفیت چمن ورزشگاه فولادشهر هم بیان کرد:‌ هر ورزشگاهی که چمن خوب داشته باشد، روی کیفیت بازی تاثیر می‌گذارد. ورزشگاه فولادشهر هم چمن خیلی خوبی دارد. این به مربی کمک می‌کند تا کارهای تاکتیکی و سرعتی را در تیمش پیاده کند. 

رضایی درباره اضافه شدن تقی‌پور در کادر فنی تیمش هم اظهار کرد:‌ تقی‌پور از بازیکنان خوب ذوب‌آهن بود. او در سطح باشگاهی بازی‌های زیادی کرده بود و در تیم ملی هم بازی کرده بود. مطمئنا می‌تواند به تیم خیلی کمک کند. از روزی که آمده یکسری از مشکلات ما کمتر شده است و توانسته‌ایم آنطور که باید و شاید از حضورش استفاده کنیم. او می‌تواند در کارهای تمرینی و تاکتیکی به ما کمک کند. تعداد ما کم بود و نیاز بود که یک نفر دیگر را در کادر فنی داشته باشیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. 

رضایی در پایان عنوان کرد:‌ هر تیمی باید تمام خطوطش را تقویت کند. تقی‌پور یک مدافع بوده و روی دفاع تیم کار خاص و ویژه‌ای انجام می‌دهد. ما قبل از شروع بازی‌ها خیلی روی تیم کار کردیم. خوشبختانه وضعیت کار تیمی و فردی ما در خط دفاع خیلی بهتر شده است. البته این تقویت باید در همه خطوط باشد تا توازن برقرار شود. روی همه خطوط فوق‌العاده وقت می‌گذاریم و کار می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم با این وقتی که می‌گذاریم، بهترین نتایج را بگیریم.

ذوب آهن لیگ برتر رحمان رضایی لیگ بیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر