کد خبر: 1001416 A

سرمربی سایپا در مورد برتری تیمش مقابل نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل نساجی گفت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم باید خسته نباشید جانانه با بازیکنانم بگویم. مخصوصا بازیکنانی که امروز بازی نکردند اما روی سکوها می‌دیدم که جانانه دوست داشتند تیم برنده شود. همین جا به آنها می‌گویم اگر تا آخر لیگ همینطور یک تیم واقعی باشیم قطعا می‌توانیم نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

وی افزود: از نظر فنی سعی کردیم فوتبال را از زمین خودمان شروع کنیم و با پاس به زمین حریف برسیم. در نیمه اول در دو، سه صحنه خیلی موفق بودیم و توانستیم به گل برسیم. نساجی تیم بسیار با تجربه‌ای است و خیلی از زمان‌ها برای ما دردسر ایجاد کرد. در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و با تعویض‌های‌مان توانستیم در بازی که خیلی دو تیم به هم نزدیک بودیم سه امتیاز را بگیریم. تمام هدف‌مان هم در بازی خانگی همین بود.

سرمربی سایپا تصریح کرد: تیم ما می‌تواند فوتبال بهتری بازی کند. بچه‌ها باید قدر این فرصت‌ها را بدانند، مخصوصاً بازیکنان جوان‌مان. امروز هم به چند بازیکن جوان فرصت دادیم و از همین جا به آنها می‌گویم قدر این فرصت‌ها را بدانند تا تیم‌های دیگر هم به جوان‌های خودشان اعتماد کنند. ما تنها هستیم و تماشاگر نداریم.

صادقی ادامه داد: شما نگاه کنید در برنامه تلویزیونی هم آخرین بازی برای ماست. همه بازی‌ها را نشان می‌دهند، هم دعواها را نشان می‌دهند ولی هیچ‌کس به سایپا نمی‌پردازد. باشگاه سایپا به فوتبال ایران خدمت می‌کند ولی متأسفانه کسی به این باشگاه توجه نمی‌کند. خوشبختانه حمایت مدیران باشگاه را دارم و تا زمانی که باشم همین روند را ادامه می‌دهم. پای بازیکنان جوان و تیم‌مان می‌ایستیم. باید از بازیکنان با تجربه هم تشکر کنم که خیلی از موقع‌ها جور بازیکنان جوان را می‌کشند.

وی یادآور شد: امیدوارم امسال نتایج خیلی بهتری بگیریم و برای این هم تلاش می‌کنیم. مطمئنم خدا هم ما را کمک می‌کند. ما یک تیم کاملا ً سالم هستیم، تیمی که هیچ زد و بندی در آن نیست. به بازیکنان تستی فرصت دادیم و از پایه‌های خودمان بازیکن آوردیم و مطمئنم خدا هم به ما کمک می‌کند تا نتایج خوبی بگیریم.

 

سایپا لیگ برتر فوتبال ابراهیم صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر