کد خبر: 1001369 A

ستاره اسپانیایی با نمایشی درخشان زمینه پیروزی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را فراهم ساخت.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق آسیا چند هفته ای است که شروع شده و ادامه رقابت‌های دور گروهی آن در حال برگزاری است و تیم‌های حاضر در آن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا فینالیست دیگر مسابقات از این بخش معرفی شود و پرسپولیس ایران که از منطقه غرب به دیدار پایانی رسیده حریف خودش را بشناسد.

یکی از تیم‌های قدرتمند منطقه شرق آسیا که این روزها عملکرد خوبی در مسابقات از خودش به نمایش می‌گذارد ویسل کوبه ژاپن است ستاره سرشناس اسپانیایی، آندرس اینیستا را در اختیار دارد و موفق شد در دیدار امروز مقابل گوانگژوی چین با درخشش او به برتری پرگل 3-1 دست پیدا کند.

photo_2020-11-25_16-12-48

این تیم ژاپنی که در جدول گروه 3 تیمی با 6 امتیاز مقابل دو تیم دیگر که یک امتیازی هستند از دو بازی تقریبا صعودش را قطعی کرده امروز گوانگژو را شکست داد و حالا دیگر کار سختی برای مسجل کردن صعودش در دو دیدار بعدی ندارد.

اینیستا در این دیدار پاس گل اول تیمش را به زیبایی برای فوروهاشی ارسال کرد و خودش هم گل سوم را در دقیقه 84 به ثمر رساند تا آمادگی و انگیزه بالای خودش را برای درخشش و کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها به رخ بکشد.

از ویسل کوبه به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود به فینال و قهرمانی در این دوره رقابت ها یاد می‌شود و به نظر می‌رسد یاران اینیستا حریف بالقوه پرسپولیس در فینال هستند و اگر این اتفاق رخ دهد، تقابل این فوق ستاره مطرح دنیای فوتبال با نماینده ایران در دیدار نهایی جذابیت خاص خودش را دارد.

photo_2020-11-25_16-10-03

حجم ویدئو: 7.27M | زمان ویدئو: 00:02:05
پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا ویسل کوبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر