کد خبر: 1001030 A

مربی صربستانی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد شرایط این تیم در بازی های لیگ برتر صحبت کرد.

میلیچ کرکیچ در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار ذوب آهن مقابل ماشین سازید ر هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: نمی‌شود این بازی را از لحاظ فنی زیاد مورد تحلیل قرار دارد چرا که تصمیم داور مسابقه بازی را تحت تاثیر قرار داد و در دقیقه ۱ بازی به بازیکن ما کارت قرمز نشان داد و ما مجبور به ادامه بازی با ۱۰ نفر شدیم که این موضوع باعث شد هر آنچه که ما در طول هفته گذشته انجام داده بودیم دستخوش تغییر شود و ما سیستم و سبک بازی خود را تغییر دادیم. ما توپ را در اختیار ماشین سازی قرار دادیم و سازمان دفاعی خود را اندکی عقب تر بردیم تا فضای کمتری را در اختیار حریف قرار دهیم.

وی افزود: بازیکنان ما در این سازمان دفاعی عملکرد بسیار خوبی داشتند و با دوندگی بالا و نظم بسیار خوبی که داشتند توانستند فضای های حیاتی را پوشش دهند. تنها در یک لحظه بازیکنان ما در هنگام پرتاب اوت بلند تمرکز خود را از دست دادند و بدلیل قرار گیری بد بازیکنان و عدم حریف گیری صحیح تیم ماشین سازی به گل رسید.

مربی صربستانی ذوب آهن در ادامه گفت: پس از این گل تیم ما شخصیت خوب خود را نشان داد چرا که نمیخواستیم بازنده این مسابقه باشیم و در ۱۰ دقیقه آخر بازی بسیار هوشمندانه و خوب عمل کردیم و با تمام توان درصدد جبران نتیجه براندیم و موفق به خلق ۲ فرصت گل زنی شدیم که یکی از آن ها به گل تبدیل شد.

کرکیچ در پایان در مورد وضعیت ذوب آهن در لیگ برتر هم توضیح داد: تیم ما از روی یک برنامه از پیش تعیین شده و آنچه که در تمرین بارها انجام داده بودیم به گل رسیدیم. در پایان تشکر میکنم از تمامی بازیکنان چرا که آنها بازیکنان شایسته ای هستند و در طول تمرینات بسیار سخت کوش ظاهر می شوند و همین ویژگی را نیز در این مسابقه به نمایش گذاشتند. ما درصدد ساخت یک تیم پر قدرت جهت رسیدن به رتبه های بالای جدول هستیم و امیدواریم که در بازی آینده پیروز میدان باشیم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان میلیچ کرکیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر