کد خبر: 395818 A

فرمانده انتظامی همدان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون یک تن و 250 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی در همدان طی 400 طرح کشف شد.

به گزارش ایلنا از همدان، سردار حاجی محمد مهدیان‌نسب امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 48 ساعت گذشته نیز در دو شهرستان همدان و ملایر 110 کیلوگرم مواد مخدر «تریاک و هرِوئین» کشف شد.

مهدیان نسب بیان کرد: در این عملیات 80 کیلوگرم تریاک در همدان و 30 کیلوگرم هروئین در ملایر کشف شد که در این راستا پنج نفر دستگیر و سه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون یک تن و 250 کیلوگرم مواد مخدر با اجرای طرح پاکسازی کشف و ضبط شده است، اظهار کرد: بیشتر عملیات‎های انجام شده پلیس با هدف جمع‎آوری خرده‌فروشان بوده است.

مهدیان‎نسب یادآور شد: در ملایر نیز 13 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم شده و نسبت به گذشته در این استان 250 درصد افزایش کشفیات داشته ایم.

مهدیان

وی از پاکسازی تپه پیسا شهر همدان خبر داد و گفت: در این عملیات 109 معتاد دستگیر شد که پنج نفر از آن ها خانم بودند و تحویل کمپ خانم‌ها شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه تمامی جرم های جنایی در همدان کشف شده است خاطر نشان کرد: پنج فقره قتل در سال جاری در ملایر رخ داده که چهار فقره کشف شده و یک فقره نیز در حال بررسی شده است.

استان همدان فرمانده انتظامی استان معتاد مواد مخدر همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر