کد خبر: 152584 A

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از انعقاد قرار داد دفتر منطقه‌ای فن بازار در استان همدان خبرداد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از انعقاد قرار داد دفتر منطقه‌ای فن بازار در استان همدان خبرداد.

به گزارش ایلنا از همدان، کیوان گردان افزود: قرار داد دفتر منطقه‌ای فن بازار با حضور معاون علمی وفناوری رئیس جمهور، سید ابریشمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌ها صنعتی ایران بین طرفین پارک علم و فناوری پردیس تهران و شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان امضا شد.

گردان گفت: این قرار داد در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه ایران در همایش فن بازار و تجاری سازی که استان‌های هرمزگان، کرمان و سمنان نیز حضور داشتند منعقد شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی همدان بیان داشت: تجاری سازی ایده‌ها، تورهای تخصصی فناوری، تبادل اطلاعات و فناوری از جمله مزایای این طرح مهم محسوب می‌شود که با امضاء این قرارداد اطلاعات، ایده‌هاو خلاقیت دانشگاهیان و شرکت‌های فنی مهندسی کشور در اختیار سرمایه گذاران و شرکت‌های فنی مهندسی استان قرار می گیرد تا ایده را به محصول و محصول را تولید انبوه برسانند.

وی با اشاره به ظرفیت مطلوب استان در این زمینه اظهار داشت: استان همدان در تولید بسیاری از محصولات صنعتی و کشاورزی و در زمینه صنایع تبدیلی از ظرفیت بالایی برخوردار است که استفاده درست از این ظرفیت ها می تواند در ایجاد ثروت و ارزش افزوده در سطح استان موثر باشد.

.

استان همدان ایران ثروت خلاقیت رئیس جمهور علم و فناوری کشاورزی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت سمنان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر