کد خبر: 150516 A

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان:

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: ۱۲ هزار حافظ قرآنی از سال ۹۱ تاکنون در این استان تربیت شده‌اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: ۱۲ هزار حافظ قرآنی از سال ۹۱ تاکنون در این استان تربیت شده‌اند.
به گزارش ایلنا از همدان؛ حجت الاسلام حسین قبادی اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تربیت یک میلیون حافظ قرآنی را متعهد شده که سهم استان همدان تربیت ۲۵ هزار نفر حافظ قرآنی است.
وی ادامه داد: طرح ملی حافظان قرآنی طرحی اثرگذار و ارزشمند برای نهادینه کردن کلام وحی در جامعه است.
وی از حضور بیش تز چهار هزار و ۵۰۰ حافظ قرانی این استان در دومین آزمون سراسری حفظ قرآن کریم خبر داد و گفت: آزمون سراسری حفظ قران کریم روز جمعه ۹ اسفندماه به صورت کتبی و در سه مقطع سنی هفت تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۹ سال و ۱۹ سال به بالا همزمان با سراسر کشور در همدان و دیگر شهرستان‌های استان برگزار شد.
وی ادامه داد: این مسابقات در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرای طرح ملی تربیت حافظان قرآنی در استان همدان برگزار شد.
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه ۷۰ درصد از شرکت کنندگان این آزمون خواهران بودند اظهار داشت: پس از اعلام نتایج این آزمون برای شرکت کنندگان گواهینامه معتبر صادر می‌شود و به نفرات بر‌تر این آزمون جوایزی از جمله سفر به کربلای معلی، مشهد مقدس و جوایز فرهنگی ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان اوقاف و امور خیریه جامعه فرهنگی و اجتماعی قرآن قرآن کریم مشهد مقدس منویات مقام معظم رهبری همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر