کد خبر: 147800 A

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان تشریح کرد:

در طول بارندگی برف اخیر تعداد ۱۰۰ امدادگر با پانزده پایگاه ثابت و ۵ تیم سیار با استفاده از تجهیزات امدادی و ست هیدرولیک نجات، امداد رسانی به در راه ماندگان و مسافران را به عهده داشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: در طول بارندگی برف اخیر تعداد ۱۰۰ امدادگر با پانزده پایگاه ثابت و ۵ تیم سیار با استفاده از تجهیزات امدادی و ست هیدرولیک نجات، امداد رسانی به در راه ماندگان و مسافران را به عهده داشتند.
به گزارش ایلنا از همدان؛ حمید ره انجام خاطر نشان کرد: در راستای کاهش تصادفات جاده‌ای و کم کردن بار ترافیکی خودرو‌ها در بارندگی و در ادامه اجرا ی طرح زمستانی، در طول ۲۴ ساعت ۸۶ مورد اسکان و ۱۴ مورد‌‌ رها سازی خودرو به توسط امدادگران و نجاتگران این جمعیت انجام گرفت.
ره انجام افزود: بارندگی اخیر منجر به ایجاد یک مورد بهمن در روستای دیوین(چشمه ملک) شده بود که که بحمد الله مصدوم و آسیب جانی در پی نداشت و فقط ساختمان یک گاوداری آسیب دیده بود که ۱۳ راس از گاو‌های آن تلف شده و زیر آوار مانده بود.
مدیرعامل هلال احمر استان همدان افزود و با اعلام خبر بهمن مذکور نیروهای امدادی با پنج دستگاه آمبولانس و ۳ دستگاه خودرو کمک دار با ۴۰ نفر نجاتگر در کمترین زمان در محل حاضر شدند ولی از آنجائیکه که این حادثه مصدوم نداشت و فقط ریزش آوار برروی ساختمان گاوداری بود. لودر و باب کت شهرداری وارد عمل شدندو شروع به آوار برداری کردند.
ره انجام خاطر نشان کرد: همشهریان ضمن رعایت ایمنی کامل در جاده‌های استان ومناطق صعب العبور، هرگونه حادثه‌ای را سریعاً از طریق تلفن رایگان وسه رقمی ۱۱۲ به کیشک امداد و نجات استان همدان اطلاع رسانی نمایند.

استان همدان امداد و نجات تصادفات جاده ای تلفن جاده های استان جمعیت هلال احمر استان خودرو مسافران هلال احمر استان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر