کد خبر: 113507 A

جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، شب گذشته با حضور عموها و خاله‌های مورد علاقه بچه‌ها تولد بیست سالگی خود را جشن گرفت و کودکان و نوجوانان همدانی هم در این جشن سهیم بودند.

ایلنا: جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، شب گذشته با حضور عموها و خاله‌های مورد علاقه بچه‌ها تولد بیست سالگی خود را جشن گرفت و کودکان و نوجوانان همدانی هم در این جشن سهیم بودند.

به گزارش ایلنا، جشنواره بیستم با حضور کودکان و نوجوانان همدانی در محیطی باز و به صورت مردمی برگزار شد.

دبیر جشنواره، عمو مهربان، خاله رویا، ململ، عمو حمید و… از جمله مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه بودند.

مدیر اجرایی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پیام‌آور شادی و نشاط است، افزود: جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در سال ۷۱ در همدان زاده شد؛ پس از چند سالی از این شهر عزیمت کرد و چهار سال است که دوباره به همدان بازگشته است.

وی با بیان اینکه مردم فرهنگ دوست همدان از این جشنواره استقبال خوبی داشتند، ادامه داد: در بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، ۴۹ نمایش در بخش های مختلف کودک، نوجوان، خردسال، بخش ویژه همدان، نمایش خیابانی و کارگاه های تخصصی با حضور اساتید مجرب برگزار می شود.

مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: در این جشنواره ۳۵۰ نفر از هنرمندان داخلی و خارجی از هشت کشور جهان میهمان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین خواهند بود.

وی افزود: نمایش های این جشنواره در ۶ سالن شهر همدان به اجرا در می آید و نویدگر ایجاد فضایی شاد و مفرح برای تمام کودکان و نوجوانان خواهد بود.

پایتخت تئاتر تمدن تولد جشنواره بین المللی جهان زمین شادی کودک و نوجوان کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر