کد خبر: 111954 A

مسئول کمیته سالن بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در ۶ سالن همدان خبر داد.

ایلنا: مسئول کمیته سالن بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در ۶ سالن همدان خبر داد.

به گزارش ایلنا، کیانوش بهروزپور با بیان اینکه برای اجرای نمایش‌های صحنه ای ۶ سالن در شهر همدان در نظر گرفته شده است، افزود: دو سالن مجتمع شهید آوینی، دو سالن در مجتمع بوعلی سینا، تالار فجر و کانون مهدیه برای این جشنواره در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی هم در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شوند.

مسئول کمیته سالن بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از تلاش ۷۰ نفر در سالن‌های اجرای نمایش خبر داد و افزود: این نیروها در ایام جشنواره به عنوان مدیر سالن، مدیر صحنه، مسئول نور و صدا، راهنما و کنترل سالن، پشتیبانی و فنی سالن و بلیط فروشی و خدماتی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: در مجموع در این ۶ سالن حدود دو هزار نفر در هر سانس، نمایش‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان تماشا خواهند کرد.

بهروزپور تأکید کرد: در استان همدان از نظر تعداد سالن‌های نمایش مشکلی وجود ندارد و وضعیت سالن‌های نمایش درهمدان نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است.

استان همدان بلیط تئاتر جشنواره بین المللی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کودک و نوجوان جشنواره نمایش سالن همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر