کد خبر: 1096369 A

فرمانده انتظامی استان همدان:

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: نیروی انتظامی علاوه بر برقراری امنیت، در جلب مشارکت حداکثری به منظور حضور در انتخابات ۲۸ خرداد سال‌جاری کارهای موثر و ماندگاری داشت.

به گزارش ایلنا از همدان، سردار سلمان امیری روز دوشنبه در آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در بین کارکنان انتظامی استان همدان بیان کرد: در حوزه مشارکت مردم در انتخابات شاهد اتفاق مطلوب بوده و اقدامات خوبی در حوزه سازمان عقیدتی سیاسی ناجا شکل گرفته است. 

وی افزود: یکی از اتفاق های بی نظیر در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برنامه‌ریزی برای مشارکت پرسنل و خانواده های آنها در حماسه ۲۸ خرداد امسال بود. 

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: همچنین عقیدتی سیاسی انتظامی همدان حدود ۳۰۰ جلسه درون سازمانی با اعزام هادیان سیاسی در این استان برگزار کرد که آثار و برکات این جلسه ها را در انتخابات دیدیم.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: هفت مرحله پویش همدلی مومنانه در راستای منویات رهبری توسط انتظامی استان همدان از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون اجرا شده که نتیجه آن توزیع یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش تقریبی ۴۹۵ میلیون تومان بوده است. 

سردار امیری افزود: هفتمین مرحله این رزمایش امروز با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و با شعار "نذر رضوی" و توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی به مرحله اجرا درآمد. 

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی استان همدان از ظرفیت خیران نیک اندیش و دریافت کمک ۲ میلیارد تومانی برای ساخت نمازخانه در یگان های انتظامی استفاده کرده است.

 

 

انتهای پیام/
استان همدان انتخابات حضور در انتخابات نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر