کد خبر: 1088721 A

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اعلام کرد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با ابتلای ۱۲۳ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ در مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۷۸۴ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۳ هزار و ۸۸۳ نفر رسید.

به گزارش ایلنا از همدان، محمد طاهری افزود: همچنین با فوت چهار بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۲۲۲ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۰ مورد بود که ۵۴ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: هفت بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۴ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۸۶ ، بهار ۹۶۱، تویسرکان یک هزار و ۹، رزن ۷۵۴، درگزین ۲۸۶، فامنین ۳۱۶ و کبودراهنگ یک هزار و ۱۴ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۲۰۰ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۷۱ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۷۶۸ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 

 

انتهای پیام/
بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی استان فوت مدیر روابط عمومی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر