سرخط خبرها:
کد خبر: 106629 A

هفته دفاع مقدس، بهانه ای برای بازگو نمودن ایثارگری ها و دلاورمردی های زنان و مردانی است که با خون خود اجازه تجاوز به یک وجب از خاک میهن را ندادند.

ایلنا: رئیس سازمان بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه بسیج رسانه از نظامی منسجم، متعالی و بصیرت افزا برخوردار است، از تشکیل شورای هم اندیشی بسیج رسانه در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ عباس محرمی، رئیس سازمان بسیج رسانه استان همدان، در گردهمایی اعضای بسیج رسانه استان در باغ موزه دفاع مقدس همدان گفت: بسیج با توان خود در راستای پاسداری ارزش‌های اسلامی و اعتقادی تلاش داشته است.

وی، یکی از عرصه‌های مهم و سرنوشت ساز عصر کنونی را جنگ نرم دانست و تصریح کرد: بسیج به عنوان سربازان اصلی امروز در مقابل تهاجم هجمه‌های دشمن ایستاده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان همدان در ادامه گفت: سازمان بسیج رسانه نیز در این راستا قدم‌های محکمی بر می‌دارد که این سازمان با ماهیتی انقلابی، فرهنگی و مدافع و مروج رهنمودهای رهبری تشکیل شده است.

محرمی با تاکید بر اینکه این سازمان از نظامی منسجم، متعالی، بصیرت افزا و با مشارکت نیروهای مومن و متخصص از اصحاب رسانه برخوردار است، اظهار داشت: کمک به تشکیل بسیج رسانه در راستای جلوگیری از تخریب دشمن در جهان اسلام است.

وی، گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی، احیای امر به معروف و نهی از منکر، نقش آفرینی در عرصه مهای مختلف، تولید علم در عرصه ارتباطات و رسانه مبتنی بر جهان بینی اسلامی را از وظایف این سازمان عنوان نمود.

وی با اشاره به اهداف این سازمان بیان داشت: کمک به تحقق جامعه اسلامی در راستای پیاده نمودن آرمان‌های اسلامی و رهنمودهای امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب، ظرفیت سازی برای جذب حداکثری و تحقق بسیج ده‌ها میلیون نفری، حمایت از مستضعفان و نهضت آزادی بخش جهان، از جمله اهداف این سازمان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گفت: تهیه طرح در اجرای بهینه برنامه‌ها در راستای ایجاد خلاقیت و نوآوری، تقویت استعدادهای بالفعل در بسیج رسانه، ایجاد طرح‌های لازم جهت حضور در فضای گسترده سایبری و بهره برداری از فناوری نوین، تهیه طرح در راستای ارتقای توانمندسازی فردی و مدیریتی، ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه حضور و استفاده از توان بسیجیان، ایجاد کارگاه‌های آموزشی و اردوهای علمی و ارتقای معرفت دینی، از دیگر اهداف سازمان است.

محرمی، به تشکیل و راه اندازی شورای هم اندیشی بسیج رسانه در سطح استان و شهرستان‌های استان اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین کانون و انجمن بسیج رسانه در استان تشکیل شده است.

وی، جذب و ساماندهی اعضای بسیج رسانه و تشکیل شورای بسیج رسانه را دو اولویت این سازمان دانست و ادامه داد: جذب و ساماندهی در مراحل پایانی است.

رئیس شورای بسیج رسانه استان همدان در ادامه گفت: شهیدان رسانه برای ثبت فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل آینده این رسالت را پذیرفتند.

محمدکاظم حجازی با تاکید براینکه این فرهنگ و کار باید مجددا احیا شود، خاطرنشان کرد: امروز پرچم این فرهنگ به دست رهبر انقلاب به خوبی برافراشته می‌شود.

وی، تجهیز فکری را در عصر کنونی یک امر اولی تلقی نمود و افزود: حوزه اندیشه رسانه بایستی، یک پویایی را در خود ایجاد نماید و مسیر نفاق و باطل را رصد کند.

وی با تاکید براینکه هسته اصلی که در تقابل با جنگ نرم امروز بایستی شکل بگیرد در بسیج رسانه قرار دارد، یادآور شد: امروز با همه فراز و نشیب‌ها، نیرویی مقاوم‌تر از بسیج وجود ندارد.

رئیس شورای بسیج رسانه استان گفت: هیچ عصاره‌ای در بسیج، موفق‌تر از بسیج رسانه نخواهد بود.

استان همدان اصحاب رسانه بسیج تجاوز جنگ خاک خلاقیت دفاع مقدس رسانه زنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر