کد خبر: 1029375 A

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان:

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: نوبت دوم مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان همدان در بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از همدان، سیدناصر محمودی عنوان کرد: با توجه به حد نصاب نرسیدن مجمع نوبت اول شرکت سرمایه گذاری استان همدان نوبت دوم مجمع برای انتخاب اعضای هیات مدیره این شرکت تا اواسط بهمن برگزار می شود.

وی بیان کرد: افراد واجد شرایط و دارای صلاحیت تخصصی و حرفه ای به ویژه فعالان اقتصادی و کارآفرینان استان همدان، اعضای هیات مدیره و مدیران مالی شرکت های بخش خصوصی، فعالان بازارهای مالی، اعضای اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی و اساتید دانشگاه باید تا روز چهارشنبه هشتم بهمن ماه با مراجعه به سامانه «ستان» سازمان بورس به عنوان داوطلب عضویت در این شرکت ثبت نام کنند.

محمودی گفت: داشتن حداقل پنج هزار سهم از سهام شرکت سرمایه گذاری استان همدان (وسهمدا) تا روز برگزاری مجمع، سابقه فعالیت تجربی بین پنج تا ۱۰ سال در امور شرکت داری و اجرایی، حداقل مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط و نیمه مرتبط از شرایط متقاضیان داوطلب در هیات مدیره این شرکت‌ها است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان‌گفت: باید با ساز و کار جدید هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان همدان باز سازی شود و افراد با صلاحیت علمی و اجرایی؛ مدیریت نزدیک به یک میلیون نفر از سهامداران سهام عدالت را بر عهده بگیرند.

ناصر محمودی تاکید کرد: تلاش همکاران امور اقتصادی و دارایی در استان همدان این است که سهام عدالت برای سهامداران دارای ارزش افزوده شده و رضاییت مندی مردم که هدف غایی دولت است فراهم شود.

استان همدان امور اقتصادی و دارایی سرمایه گذاری سهام کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر