کد خبر: 950050 A

معاون اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان:

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از روز 13 مردادماه، گفت: تعداد 20 نفر در استان هرمزگان از طریق آزمون جذب این سازمان می‌شوند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، عباس اکبری در این رابطه اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون از روز دوشنبه ۱۳ مردادماه آغاز شده و داوطلبان تا روز پنج شنبه ۲۳ مردادماه برای ثبت‌نام مهلت خواهند داشت.

وی در خصوص تعداد نیروهای استخدامی افزود: در قالب این آزمون، 20 نفر در رشته های کارشناس امور اداری، کارشناس امور بیمه ای و کارشناس امور مالی استخدام خواهد شد.

اکبری خاطرنشان کرد: نفرات برتر این آزمون کتبی بعد از موفقیت در مصاحبه در واحدهای بیمه ای بندرعباس، جاسک، رودان، قشم، کیش، ابوموسی و لاوان مشغول بکار خواهند شد.

معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه کلیه مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون با همکاری سازمان سنجش در کشور برگزار خواهد شد، گفت: متقاضیان برای اطلاع بیشتر از شرایط آزمون می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی  به آدرس www.tamin.ir  مراجعه و در سایت سازمان سنجش  به آدرس  www.sanjesh.orgنسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

اکبری تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 972 هزار نفر از جمعیت این استان تحت پوشش خدمات بیمه ای تامین اجتماعی قرار دارند.

وی یادآور شد: هم اکنون قریب به 500 نفر کادر شاغل تامین اجتماعی در شعب اصلی و اقماری در حال خدمت‌رسانی به مردم استان هستند.

پوشش تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی مصاحبه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر