کد خبر: 944224 A

به همت بنیاد مستضعفان انجام شد؛

فرماندار حاجی‌آباد گفت: به همت بنیاد مستضعفان یک میلیارد تومان تجهیزات به مساجد روستایی بخش احمدی توزیع شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، حمید جهانگیری درحاشیه توزیع تجهیزات به مساجد روستاهای بخش احمدی ضمن تشکر ازحمایت‌های استاندار اظهار کرد: طبق تفاهمنامه منعقد شده بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان و بنیاد مستضعفان مبلغ ۵۵ میلیارد تومان در حوزه های مختلف برای توسعه عمرانی بخش احمدی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اقدامات مثبت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در ساخت مساجد، افزود: با همکاری بنیاد مستضعفان و دستگاههای اجرایی ۳ هزار متر مربع  فرش و ۳۵ دستگاه کولر گازی در راستای تجهیز مساجد روستایی در بخش احمدی توزیع شد.

 فرماندار حاجی آباد اضافه کرد: در حوزه احداث راه های بخش احمدی تاکنون مبلغ ۲۵ میلیارد تومان توسط بنیاد مستضعفان و مبلغ ۲۱ میلیارد تومان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد :اعتباراتی برای احداث راههای روستاهای کاشان، کلوچان، گردکان و دهقان نیز درنظر جهانگیری ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال جاری بالغ بر ۷۰ کیلومتر از راه‌های بخش احمدی احداث شود.

جهانگیری تصریح کرد: با تفاهم نامه فی ما بین منابع طبیعی و بنیاد مستضعفان تعداد ۱۳ سد آبخیزداری نیز در سال جاری در بخش احمدی ساخته می‌شود.

بسیج فرش فرماندار منابع طبیعی جهانگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر