کد خبر: 929824 A

نوروزیان خبر داد:

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از راه اندازی سامانه آموزشی و اطلاع رسانی کووید ۱۹ این دانشگاه با همکاری واحد مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، کارشناسان معاونت بهداشتی و روابط عمومی دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، دکتر فاطمه نوروزیان هدف از راه اندازی این سامانه آموزشی و اطلاع رسانی که در قالب سایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان است، را آگاهی و اطلاع رسانی عموم مردم از آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در استان و تسهیل در ارائه خدمات به بیماران حاد تنفسی و موارد مثبت کووید ۱۹ عنوان کرد.

وی از دیگر اهداف این سامانه را ارتقای دانش و آگاهی آحاد جامعه با تاکید بر اهمیت رعایت موارد پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا و مخاطرات حضور در اجتماعات و معابر عمومی و اهمیت حضور در منزل برای قطع چرخه انتقال این ویروس دانست.

نوروزیان اظهار کرد: آیتم های اصلی این سامانه شامل موضوعاتی از جمله: آنچه درباره کرونا بدانید، سوالات متداول، از مابپرسید، مشاهده پاسخ به سئوالات، سامانه جوابدهی آنلاین آزمایش کووید ۱۹ و سامانه خود ارزیابی کووید ۱۹ است.

وی ابراز کرد: اخبار کووید ۱۹، اینفوگرافیک های آماری، پیام های آموزشی کووید 19، انیمیشن و موشن گرافی ها، نظر سنجی و پژوهش ها، گالری تصاویر، اخبار شایعات و تکذیبیه ها، جداول برنامه های صدا و سیما، گلچین گزارش های صدا وسیما و فیلم های آموزشی بخش دیگری از این سامانه آموزش و اطلاع رسانی به شمار می رود.

جامعه دانشگاه علوم پزشکی روابط عمومی فناوری اطلاعات هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر