کد خبر: 842348 A

جعفری خبر داد:

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک محموله پودر و مکمل ورزشی قاچاق به ارزش 10 میلیارد و 600 میلیون ریال در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش ایلنا از هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری گفت: ماموران انتظامی شهرستان پارسیان با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از قصد انتقال یک محموله پودر بدنسازی و مکمل ورزشی غیرمجاز از کشورهای حوزه خلیج فارس مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : ماموران انتظامی پارسیان با همکاری ماموران پایگاه دریابانی این شهرستان شب گذشته به یک فروند شناور مشکوک شده که قاچاقچیان پس از تعقیب و مراقبت های لازم وارد اسکله گمرک ملوانی بندر شیوء از توابع پارسیان شده و قصد خروج محموله را تحت پوشش وسایل برقی و البسه از گمرک را داشتند که با هوشیاری ماموران ، شناور حامل محموله قاچاق در داخل محوطه گمرک توقیف شد.

سردار جعفری اظهار با اشاره به اینکه داشت: در بازرسی دقیق از این شناور 2 تن و 342 کیلوگرم انواع پودر بدنسازی و مکمل ورزشی قاچاق به ارزش 10 میلیارد و 638 میلیون ریال کشف و در این رابطه دو متهم شناسایی و اقدامات لازم از طریق مراجع قضائی جهت دستگیری عوامل اصلی این محموله قاچاق ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به تعامل خوب و سازنده مردم با پلیس و قدردانی از همکاری صمیمانه آنان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مجرمانه توسط قاچاقچیان، به ویژه در زمینه قاچاق کالا و موادمخدر، بلافاصله مراتب را از مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

جرم فرمانده انتظامی استان قاچاق کشورهای حوزه خلیج فارس هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر