کد خبر: 822175 A

با حضور ۷ تیم برگزار شد؛

اولین دوره مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کارگران کشور در بندرعباس با حضور ۷ تیم در زمین ساحلی پارک غدیر بندرعباس و به مدت دو روز در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا، این مسابقات در دو گروه برگزار که در گروه اول سه تیم فولاد هرمزگان ب، ستارگان فارس و پودینه طبس خراسان جنوبی به رقابت خواهند پرداخت.

در گروه دوم نیز ۴ تیم فولاد هرمزگان الف، لوله سازی اهواز، فولاد آلیاژی یزد و گلستان برای صعود به مرحله دوم به مصاف هم خواهند رفت.

در دور اول این رقابت‌ها و از ساعت ۹ صبح امروز به طور همزمان دو دیدار برگزار خواهد شد که فولاد هرمزگان الف و گلستان رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و ستارگان فارس و پودینه طبس نیز به مصاف هم خواهند رفت و سومین بازی نیز از ساعت ۹:۴۵ آغاز که لوله سازی اهواز و فولاد یزد با هم رقابت خواهند کرد.

دور دوم از ساعت ۱۶ و با دیدار دو تیم فولاد هرمزگان «ب» و پودینه طبس آغاز و فولاد هرمزگان الف نیز به مصاف فولاد یزد خواهد رفت و از ساعت ۱۶:۴۵ لوله سازی اهواز و گلستان با هم جدال خواهند کرد.

دور سوم نیز ساعت ۱۹ و با دو دیدار فولاد هرمزگان ب و ستارگان فارس و فولاد هرمزگان الف و لوله سازی اهواز آغاز خواهد شد و ۱۹:۴۵ دقیقه نیز آخرین دیدار این مرحله با مصاف فولاد یزد و گلستان به پایان خواهد رسید.

در حاشیه برگزاری این مسابقات، مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این اولین دوره مسابقات کبدی کارگری در کشور است که به میزبانی هرمزگان برگزار شد و امید است استان در آینده به قطب ورزش کارگری ساحلی تبدیل شود.

هادی ابراهیمی افزود: با حمایت فدراسیون ورزش کارگری این امر اتفاق خواهد افتاد.

قابل ذکر است بازی نهایی و مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، 22 مهرماه ساعت 10 صبح به صورت مستقیم از شبکه استانی و شبکه ورزش پخش خواهد شد.

رقابت زمین یزد هرمزگان مدیرکل تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر