کد خبر: 808685 A

با صدور پیامی صورت گرفت؛

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته دولت را به تمامی کارکنان پرتلاش مجموعه دولت در استان هرمزگان تبریک گفت و از کوشش‌های خستگی ناپذیر آنان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش  ایلنا ، در پیام فریدون همتی استاندار هرمزگان آمده است:

هفته دولت یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

دولت به عنوان قوه مجریه کشور، نهادی برآمده از رای مستقیم مردم است و ارتباطی تنگاتنگی با بدنه جامعه در راستای ارائه خدمات مطلوب دارد.

دولت های مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای خدمتگزاری تلاش نموده اند و در این میان شهیدان رجایی و باهنر نمونه مدیران پاکدست، خدمتگزار، کوشا و پرتلاش در مجموعه دولت‌های جمهوری اسلامی ایران هستند.

پیشرفت های بزرگ ایران اسلامی در طول بیش از ۴۰ سال گذشته با کوشش مداوم و خستگی ناپذیر تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه مدیران و کارکنان دولت به دست آمده است.

دولت های یازدهم و دوازدهم به ریاست دکتر روحانی رئیس محترم جمهور توانسته‌اند،‌ اقدامات بزرگ و مهمی را در کشور رقم زده و با تدبیر خود امید را برای کشور به ارمغان بیاورند.

در این دوره از خدمتگزاری دولت و به ویژه در دوره دولت دوازدهم، تمرکز ویژه‌ای در راستای توسعه و رونق اقتصادی به ویژه در حوزه تولید و اقتصاد دریا محور در هرمزگان صورت گرفته و طرح ها و پروژه های بزرگ اقتصادی و عمرانی در این استان با تکیه بر سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد زیرساخت ها و شرایط مناسب از سوی دولت در حال اجراست و نوید بخش آینده ای درخشان به ویژه تا سال ۱۴۰۰ برای هرمزگان می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت را به ملت شریف ایران، محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهور، اعضای هیئت دولت و به ویژه کارکنان پرتلاش مجموعه دولت در استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و با قدردانی از کوشش های آنان، امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت های بزرگ دولت در ایران اسلامی باشیم.

ایران ایران اسلامی دولت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر