کد خبر: 754591 A

با مساعد شدن شرایط جوی، بنادر مسافری شهید حقانی بندرعباس، قشم و هرمز پس از تعطیلی سه ساعته در شب طوفانی گذشته، از ساعت ۶ صبح امروز باز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا محمدحسینی مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر هرمزگان در این باره اظهار داشت: از نخستین ساعات صبحگاهی امروز(چهارسنبه؛ چهارم اردیبهشت)ترابری مسافران دریایی در بندر شهید حقانی بندرعباس به مقصد بنادر شهید ذاکری قشم و هرمز و بالعکس برقرار است.

محمدحسینی ادامه داد: از ساعت ۲۰شب گذشته تا نزدیکی های نیمه شب (ساعت ۲۳) که پایان زمان کاری ناوگان دریایی در مرکز استان هرمزگان است، بنادر مسافری به علت وزش باد شدید و متلاطم شدن دریا، به مدت کمتر از سه ساعت تعطیل شده بودند.

وی بیان کرد: ناوگان مسافری دریایی فعال در مرکز استان هرمزگان شامل ۴۰فروند شناور استاندارد و پیشرفته است که ظرفیتی بالغ بر چهارهزار صندلی دارد.    

محمدحسینی افزود: این ناوگان دریایی روزانه از ساعت ۶ صبح تا ۲۳ شب پذیرای مسافران و گردشگران دریایی برای برخورداری از تجربه "سفر ایمن دریایی" به جزایر قشم، هرمز و لارک است.

وی اظهار داشت: هموطنان برای اطلاع از شرایط لحظه ای وضعیت سفرهای دریایی در بندر شهید حقانی بندرعباس با سامانه تلفن گویای ۳۱۱۱ (از طریق تلفن ثابت و همراه اول) و ۰۷۶۳۱۱۱(ایرانسل و سایر اپراتورها) تماس بگیرند.

استاندارد سازمان بنادر و دریانوردی قشم مسافران بنادر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر