کد خبر: 1059727 A

شهردار بندرعباس:

شهردار بندرعباس به همراه دو شهردار منطقه و معاونین خود باحضور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان با محمودرضا امیاری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، این دیدار به منظور تعامل در زیرساخت‌های ورزشی، تعامل و همکاری جهت ارتقا جایگاه ورزش استان انجام شد.

عباس امینی زاده شهردار بندرعباس در این دیدار اظهار کرد: شهرداری بندرعباس همواره حمایت از برنامه های فرهنگی و ورزشی را مد نظر داشته و تا حد توان در کنار اداره کل ورزش و جوانان استان بوده است.

وی بیان کرد: مجموعه شهرداری همیشه حامی ورزش شهر بوده و خواهد بود که این امر نمود واضحی تاکنون داشته است و شهرداری بندرعباس همواره سعی در حمایت از جوانان و جامعه ورزش داشته و براین اساس با تمام توان آماده همکاری و تعامل با اداره کل ورزش وجوانان استان خواهد بود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان هرمزگان با اشاره به ایجاد زیر ساخت‌های ورزشی طی سالیان اخیر و موفقیت‌های کسب شده در حوزه ورزش  استان در سال‌های اخیر برتعاملات مستمر و گسترده حوزه ورزش و شهرداری تأکید کرد.

وی یادآورشد: ورود شهرداری به عرصه ورزش قهرمانی وحرفه ای و توسعه  زیرساخت‌های ورزشی بسیاری از موانع و مشکلات این حوزه را مرتفع خواهد ساخت و با حضور شهردار دراین راه ما احساس آرامش بیشتری را خواهیم داشت که جا دارد از ایشان تشکر ویژه کنیم.

امیاری با اشاره به اینکه شهرداری در حوزه قهرمانی‌خدمات ارزشمندی را ارائه کرده است، تصریح کرد: خوشبختانه طی سالهای اخیر شاهد نگاه بسیار مثبت و روند بسیار مطلوب در زمینه پرداختن به ورزش و حضور تیم‌های مختلف ورزشی شهرداری در لیگ‌های کشوری، توسعه زیرساخت های ورزشی در شهر بندرعباس هستیم و این اقدامات در حالی صورت گرفته است که شهرداری بندرعباس دغدغه های زیادی در خصوص دیگر فعالیت های خود داشته است اما هیچ کدام از آنها موجب غفلت از ورزش نشده است.

اداره کل ورزش و جوانان مدیرکل ورزش و جوانان مشکلات همکاری و تعامل اداره کل ورزش وجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر