کد خبر: 1035187 A

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به آمار ازدواج و طلاق استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: در ۹ ماه اول امسال نسبت به زمان مشابه سال قبل حدود ۵ درصد افزایش ثبت ازدواج و حدود ۴ درصد کاهش ثبت طلاق در این استان داشتیم که بی سابقه است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمد‌مهدی تندگویان  در دیدار با استاندار هرمزگان، با اشاره به اقدامات وزارت ورزش و جوانان در دولت یازدهم و دوازدهم، گفت: وزارت ورزش و جوانان رکوردهای خوبی به جا گذاشته به طوری که ۲۵۰۰ زمین چمن مصنوعی تحویل مردم داده و تعداد زیادی خانه‌های ورزش روستایی در سراسر کشور احداث کرده  و باید گفت تحول در حوزه عمران ورزش با حضور   سلطانی‌فر رقم خورده است.

تندگویان به شکل‌گیری مجمع ملی جوانان اشاره کرد و افزود: شکل گیری این مجمع و ایجاد این ظرفیت قانونی برای سمن‌های جوانان هزینه های برای دولت داشت، که امیدواریم استانداران از این ظرفیت نهایت بهره را برای توسعه کشور و خدمت به مردم ببرند.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به ارائه تسهیلات فنی اعتباری در حوزه اشتغال و کارآفرینی توسط معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، گفت: امیدواریم با این کار در موضوعات مهارت های عمومی برای توسعه اشتغال هم گام های خوبی برداشته شود.

 

ازدواج طلاق وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر