کد خبر: 1008677 A

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس:

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس گفت: اولویت اول ما عمل به وظایف شهرداری در محلات و کاهش آسیب‌های احتمالی ناشی از بارندگی هاست.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مهدی رنجبری با بیان اینکه بافت و مکان قرارگیری و مدل بارندگی‌های شهر بندرعباس علی الخصوص منطقه یک به گونه ای است که مردم در حین بارندگی با مشکلات عدیده ای روبرو می‌شوند، گفت: لایروبی خورها آغاز شده است تا بتوانیم در صورت تداوم بارندگی‌ها با مشکلات کمتری مواجه شویم.

وی خاطرنشان کرد: به منظور روان‌سازی جریان آب‌های سطحی و عدم وجود مشکل برای شهروندان در بارندگی‌ها، پیش از این نیز کانال ها و منحول های زیر زمینی پاکسازی شده است.

مدیر منطقه یک شهرداری گفت: امیدواریم با ایجاد کانال های جدید و شناسایی و هدایت آب ها به کانال های عمیق، شاهد ابگرفتگی های کمتری در سطح منطقه باشیم.

رنجبری تاکید کرد: رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان و اجتناب از عبور و مرور در زمان بارندگی خدمات رسانی را برای ما آسان تر می کند.

وی در پایان تصریح کرد:  در صورت بارندگی و به جهت کمتر شدن مشکلات شهروندان، تمام توان لجستیکی و نیروی انسانی شهرداری منطقه یک در خدمت مردم خواهد بود.

خدمات رسانی شهرداری مشکلات نیروی انسانی بارندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر