کد خبر: 223303 A

/ نمایشگاه مطبوعات - غرفه ایلنا /

هر تیمی به لحاظ روحی و فیزیکی بهتر باشد می تواند پیروز دربی شود. زحمتش با ماست و نتیجه اش با خدا اما قلبا آرزو می کنم که سه امتیازبازی را برای هواداران استقلال به ارمغان بیاوریم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: ما تیم آماده ای برای حضور در دربی داریم.

میرشاد ماجدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم آماده ای برای حضوردر دربی داریم. در حال حاضر ۸ بازیکن ما در اردوهای تیم های ملی ایران, ارمنستان و عراق حاضر هستند و محمد قاضی به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور ندارند اما بقیه بازیکنان در تمرینات شرکت می کنند.

وی افزود: آرزو داریم که بعد از بازی تیم ملی با کره جنوبی بازیکن مصدومی نداشته باشیم و اگر همه بازیکان از ۲۸ آبان ماه در تمرینات حاضر باشند یک بازی خوب و تماشاگر پسند انجام خواهیم داد.

وی در مورد شرایط پرسپولیس گفت: عادت ندارم راجع به تیم حریف صحبت کنم و هیچ وقت صحبت نکرده ام و تمام تمرکزم روی تیم خودم است. در تیم ما جاسم کرار محروم است که حضورش می توانست برای استقلال خیلی خوب باشد اما الان بازیکنان داریم که می توانند جای او را پر کنند. از کناربازیکنان ایرانی به راحتی نگذریم و به راحتی بازیکنان داخلی ما می توانند جای کرار را پر کنند.

ماجدی در پایان گفت: هر تیمی به لحاظ روحی و فیزیکی بهتر باشد می تواند پیروز دربی شود. زحمتش با ماست و نتیجه اش با خدا اما قلبا آرزو می کنم که سه امتیازبازی را برای هواداران استقلال به ارمغان بیاوریم.

ارمنستان استقلال ایران بازی پرسپولیس تیم ملی تیم های ملی عراق کره جنوبی مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر