کد خبر: 995105 A

یوسف‌نژاد، بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رضاپور، معاون بازرس کل امور تعاون و باتقوا سربازرس امور شستا و میراشرفی مدیر بازرسی تاپیکو با حضور در پالایشگاه تهران، از این پالایشگاه بازدید و از نزدیک در جریان مراحل تولید محصولات ایرانول قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ایرانول ، در ابتدای جلسه یوسف نژاد نماینده سازمان بازرسی کل‌کشور با اشاره به رویکرد جدید این سازمان درباره حضور میدانی در محیط های کسب و کار  و آشنایی با موانع تولید و مشکلات پیش روی مراکز تولیدی ،گفت: سازمان بازرسی کل  کشور در راستای کمک به تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید و گفت و گو با مدیران برای از میان برداشتن موانع و توسعه شفافیت، بازدید از مراکز تولیدی را در برنامه های خود قرار داده است.

در ادامه میراشرفی مدیر بازرسی شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی درباره هرگونه پیشنهاد و توصیه دستگاههای نظارتی در راستای افزایش شفافیت و کاهش تخلفات در شرکتهای تابعه اعلام آمادگی کرد و گفت: سازمان بازرسی کل کشور نسبت به هرگونه همکاری در راستای افزایش شفافیت و کاهش تخلفات استقبال خواهد کرد و امیدواریم بخش های مختلف تولیدی نیز در این مورد پیشقدم شوند.
 
پس از این دکتر محمد حسین رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با معرفی اجمالی شرکت، به تشریح فعالیت‌ها پرداخت و گزارش دقیقی از آخرین وضعیت مقدار فروش و صادرات ایرانول ارائه کرد که مورد استقبال مهمانان قرار گرفت. 
 
دکتر رزاقی در ادامه به تشریح برنامه‌های تیم مدیریتی مستقر در راستای افزایش شفافیت پرداخت و افزود: برگزاری مزایده ‌ها با سیستم تندر مهم‌ترین قدم در راستای افزایش شفافیت در شرکت است.
 
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در پایان به بیان برخی ابتکارات در فروش محصولات داخلی و صادراتی پرداخت و این ابتکارات را در افزایش تولید و سود سالانه شرکت موثر دانست. 
 
در پایان جلسه دکتر محمد قاسمی همدان عضو هیات مدیره شرکت نفت ایرانول به ایجاد مکانیزمهای سیستمی به منظور شناسایی دقیق و شفاف عاملان و نمایندگی های توزیع و فروش پرداخت و اظهار داشت: دستورالعمل کاملی به منظور شناسایی نمایندگان تنظیم شده است که پس از بررسی های نهایی به زودی اجرایی خواهد شد. 
 
پس از برگزاری این جلسه، مدیران سازمان بازرسی کل کشور با همراهی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت نفت ایرانول از پالایشگاه روغن سازی این شرکت بازدید کرده و از نزدیک در جریان امور تولید و موانع پیش رو قرار گرفتند.
سازمان بازرسی کل کشور کار و رفاه اجتماعی معاون نفت تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر