کد خبر: 939173 A

جلسه شورای مدیران و معاونین شرکت نفت ایرانول ظهر دوشنبه (شانزدهم تیرماه 99) در محل پالایشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی ایرانول، در ابتدای جلسه مهندس رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با تاکید بر اهمیت همکاری و هم افزایی بین واحدها از نقش ویژه منابع انسانی در تحقق اهداف شرکت، سخن گفت و افزود: با توجه به وضعیت پیش آمده ناشی از کرونا اگر همراهی و همکاری کارکنان نبود بی شک شرکت از مسیر اصلی خود خارج می‌شد و امروز نمیتوانستیم از افزایش آمار فروش و تولید نسبت به زمان مشابه سخن بگوییم.

وی ادامه داد: با این حال باید بپذیریم شرکت نفت ایرانول نیز همانند سایر بنگاه‌های اقتصادی به شدت از این موضوع متاثر است و بر همین اساس ما نیاز داریم با تغییر رویکرد در برخی حوزه‌ها بتوانیم اثرات مخرب این معضل را در داخل مجموعه ایرانول کاهش دهیم.

مهندس رزاقی همچنین گزارش مختصری از اقدامات انجام شده، وضعیت مالی و مطالباتی شرکت، وضعیت پروژه‌های در حال اجرا ارائه کرد و با تاکید بر لزوم تحقق بودجه از مدیران واحدهای مختلف خواست تا در تمامی برنامه‌ها و طرح‌های خود این اصل را مورد توجه قرار دهند.

رزاقی در ادامه از معاونین و مدیران خواست تا گزارشی از برنامه‌های پیش روی واحدهای مربوطه و مشکلات بخش‌های مختلف به اعضای جلسه ارائه کنند.

گفتنی است؛ این جلسه با حضور مهندسی رزاقی مدیرعامل، قاسمی معاون مالی و پشتیباتی و عضو هیات مدیره، مجتهدی معاون تولید و بهره برداری و عضو هیات مدیره، عظیمی معاون فروش و سایر مدیران با هدف هم افزایی بین واحدها و یکدست شدن برنامه‌های آتی شرکت برگزار شد.

شایان ذکراست در ادامه، جلسه تولید و فروش با حضور اعضا و به منظور بررسی برنامه های تولید و فروش و برنامه‌های آتی برگزار گردید.

بودجه روابط عمومی مشکلات نفت شورای مدیران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر