کد خبر: 932750 A

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد در بازدید از کارخانه شیراز:

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با همراهی جمعی از مدیران این شرکت در کارخانه تولید قیر شیراز حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف، با تعدادی از کارکنان نیز دیداری صمیمانه داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، حسین نیکخواه، با حضور در کارخانه شیراز این شرکت با کارکنان دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات و درخواست های آنها قرار گرفت.

نیکخواه که در این بازدید توسط معاونین و مدیران این شرکت همراهی می شد با اعلام اینکه مذاکرات خوبی با مدیرعامل پالایشگاه صورت گرفته است، افزود: با افزایش سطح همکاری های فیمابین، کارخانه شیراز نیز می تواند در سطح مناسبی از تولید فعالیت نماید که خود در کاهش هزینه‌های سربار به عنوان یکی از عمده‌ترین مسائل برای افزایش توان رقابتی موثر خواهد بود.

نیکخواه با تاکید بر افزایش سهم بازار از طریق کاهش هزینه های تولید و افزایش بهره وری، کیفیت محصولات تولیدی را مثال زدنی برشمرد و خواستار تولید قیرهای سازگار با محیط زیست شد.

گفتنی مدیرعامل نفت پاسارگاد همچنین دیداری صمیمانه نیز با پرسنل کارخانه شیراز داشت. در این دیدار تعدادی از کارکنان مسائل خود را به صورت مستقیم با مدیران شرکت بیان کردند.

بهره وری روابط عمومی و امور بین الملل کاهش هزینه نفت نیروی انسانی نفت پاسارگاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر