کد خبر: 931309 A

هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فراوری و تجهیزات وابسته و ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات معدنی و راه‌سازی با حضور فعالان و سرمایه گذاران بخش معدنی و صنعتی در استان کرمان روز گذشته(یکم تیر) افتتاح شد. شرکت نفت ایرانول در این نمایشگاه حضور دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ایرانول ، نمایشگاه معدن استان کرمان مطرح ترین نمایشگاه در کشور تلقی می شود که فعالیت این نمایشگاه از اول تا چهارم تیرماه در هفت هزار مترمربع، با حضور ۱۰۵ شرکت و فعالان صنعتی و معدنی کشور آغاز شده است.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات و ماشین آلات راه‌سازی با پروتکل های بهداشتی و نظارت و حضور دانشگاه علوم پزشکی در معرض نمایش قرار می گیرند.

این نمایشگاه با هدف تکمیل زنجیره تولید برای دستیابی به محصولات و خدمات با ارزش افزوده بالاتر، دستیابی به آخرین فن آوری های نوین و ارائه ماشین آلات و تجهیزات معدنی و راهسازی و جهش تولید در معدن خیز ترین استان معدنی کشور که طیف متنوع و متفاوتی از معادن مس، زغال‌سنگ، سنگ‌آهن، کرومیت و تیتانیوم وجود دارد، برگزار می شود.

گفتنی است؛ شرکت نفت ایرانول در راستای کسب سهم بازار بیشتر، توسعه فضای رقابتی ، دستیابی به مشتریان بالقوه، مدیریت دانش مشتریان، بهبود تجربه مشتریان هدف و آشنایی بیشتر با دیدگاه و رفتار آنان؛ با حضور کارشناسان واحد صنایع فروش، در این نمایشگاه حضور دارد.

استان کرمان سرمایه گذاران معدن نفت نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر