کد خبر: 930507 A

امور مجامع پتروشیمی جم با توجه به شیوع ویروس کرونا و با رعایت فاصله اجتماعی، موفق به برگزاری کیفی کلیه مجامع شرکت‌های تابعه تا پایان تاریخ 1399/03/06 شد.

به گزارش ایلنا؛ امور مجامع پتروشیمی جم با توجه به شیوع ویروس کرونا و با رعایت فاصله اجتماعی، موفق به برگزاری کیفی کلیه مجامع شرکت‌های تابعه تا پایان تاریخ 99/03/06 شد و همچنین با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم کلیه امور مربوط به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به اسفند ماه 98 پتروشیمی جم با رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی در تاریخ 11 تیرماه ماه 99 در حال بررسی و انجام است.

لازم به ذکر است با توجه به اهداف و ماموریت های شرکت پتروشیمی جم بودجه بندی شرکت‌های تابعه براساس برنامه‌های پیش بینی شده شرکت‌ها در سال مالی 1398، با اتکاء به واقع گرایی و فارغ از ارائه ارقام غیر قابل دسترس و یا کمتر از مقادیر مورد انتظار، در قالب جداول بودجه هماهنگ، جمع آوری و پس از بررسی و برگزاری جلسات دوره‌ای، مصوب و به شرکت‌های تابعه جهت اجرا ابلاغ شد.
شایان ذکر است نتایج حسابرسی شرکت‌های تابعه پتروشیمی جم در سال مالی منتهی به 99/12/29 در وب سایت کدال قابل مشاهده می‌باشد.
بودجه پتروشیمی ویروس رعایت مجامع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر