کد خبر: 858714 A

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکتهای زیرمجموعه صنعت برق به منظور ایجاد هماهنگی و تبادل تجارب برای گذر از پیک تابستان99 با حضور مدیرعامل شرکت توانیر برگزارشد.

به گزارش ایلنا از توانیر، دراین نشست که متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر به همراه معاونان و مدیران ارشد توانیر،مدیران کل روابط عمومی وزارت نیرو و توانیر، مدیرعامل برق منطقه ای تهران و مدیران روابط عمومی شرکتهای زیرمجموعه صنعت برق حضور داشتند، مهندس متولی زاده با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی و جانباختگان حوادث اخیر کشور،به تبیین جایگاه ممتاز صنعت برق در ایران وجهان پرداخت.

مدیرعامل توانیر پوشش صد درصدی برق در کشور را در شرایطی عنوان کرد که برق رسانی همگانی تا سال 2050 میلادی یعنی 30 سال آینده در برنامه جهانی قرارگرفته ونشان از پیشتازی صنعت برق کشور در دنیا دارد ودر عرصه داخلی از جمله در بلایای طبیعی مانند سیل ابتدای امسال ،پیشتازی همکاران صنعت برق کشور در خدمت رسانی به مناطق سیلزده ، قدردانی و تشکر مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به همراه داشت.

وی با تاکید بر پیشتاز بودن صنعت برق در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اجرای برنامه های مدیریت مصرف که با نگاه تشویق محور طی تابستان امسال اجرا شد ،با پرداخت رقمی بین 300 تا 400 میلیارد تومان پاداش همراه بود که درصورت عدم اجرای این برنامه، باید 7 هزارمیلیارد تومان برای خرید برق هزینه می کردیم یا خاموشی اعمال می شد ولذا با یک بیستم هزینه توانستیم تابستان را به خوبی به پیش ببریم.

مدیرعامل توانیر در دست گرفتن ابتکارعمل را از دلایل موفقیت صنعت برق عنوان کرد و با قدردانی از زحمات و تلاشهای همکاران روابط عمومی مجموعه برق کشور افزود: روابط عمومی ها باید در شرکتها پیشگام باشند و با در دست گرفتن ابتکار عمل و بهره گیری از روشهای نوین اطلاع رسانی و آموزش ،نقش خود را به عنوان روابط عمومی های تسهیل گر ایفا کنند.

متولی زاده اطلاع رسانی به مردم درخصوص چگونگی تولید و توزیع برق را وظیفه روابط عمومی ها ذکر کرد و با اشاره به برپایی مسابقه مدیریت مصرف بین استانهای مختلف در تابستان آینده، اظهارداشت:از شما انتظار داریم همانند بخش فنی پیشتاز باشید و به ویژه با بهره گیری از ابزارهای نوین و نیروهای مبتکر و خلاق کشور ،روی موضوع استارت آپها متمرکز شوید.

برق روابط عمومی صرفه جویی صنعت وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر