کد خبر: 833266 A

مسرور، عضو هیات مدیره شستا و دکتر کاردار معاون امور هلدینگ های شستا با حضور در کارخانه تهران شرکت نفت پاسارگاد، از نزدیک در جریان امور این شرکت قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، مسرور، عضو  هیات‌مدیره شستا و کاردار معاون امور هلدینگ‌های شستا با حضور در کارخانه تهران این شرکت، ضمن بازدید ازسایت تهران به بررسی عملکرد این شرکت در سال جاری پرداختند.

بازدید از پروژه های انجام شده و در دست انجام، مرکز کنترل کیفیت و تولید، آزمایشگاه و واحد تحقیق و توسعه آغازگر این بررسی بود که موجب رضایت بازدیدکنندگان را فراهم آورد.

بعد از بازدید از واحدهای عملیاتی، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد گزارشی از روند فروش، تولید و صادرات و برنامه سه ساله اینده و افزایش سهم بازارهای صادراتی وبهبود نسبتهای سود صادراتی این شرکت ارائه نمود و با تشریح برنامه های انجام شده؛ موانع و تهدیدات پیش رو را نیز برشمرد.

مسعود جیرائیلی تغییرات شدید قیمت مواد اولیه در سال‌جاری و حضور قیرهای بی‌کیفیت را تهدیدی برای بازار قیر ایران برشمرد و گفت: شرکت نفت پاسارگاد در سالجاری با مشکلات عدیده ای روبرو بوده که علی‌رغم این مسائل توانسته است در شاخصهای تعریف شده تاپیکو وشستا به اهداف خودبرسد.

مسرور نیز با قدردانی از زحمات مدیریت وکارکنان، و همچنین تاپیکو وشستا دراداره مطلوب واثربخش مجموعه، ضرورت اجرای برنامه های توسعه ای شرکت و افزایش سهم تولید و بازار شرکت را تاکید و رهنمودهای لازم در چشم اندازشرکت و استفاده از ظرفیتهای کشور در بنادر شمال وجنوب و همراهی شستا را درتحقق برنامه های مجموعه را موردتاکید قرار دادند.

وی استفاده تجاری از تولیدات تحقیق و توسعه ای این شرکت را ستود و آن را نمونه‌ای موفق از تجاری سازی طرح های تحقیقاتی عنوان کرد. دکتر مسرور طی بازدید از آزمایشگاه این کارخانه، ضمن تقدیر از زحمات انجام شده، خواستار برجسته کردن تلاش‌های صورت گرفته در این حوزه که منتج به کسب عنوان واحد نمونه کیفی استانی و ملی در این شرکت گردیده، شد.

شرکت نفت پاسارگاد بزرگترین تولیدکننده قیر در خاورمیانه، با برخورداری از 6 کارخانه در شهرهای آبادان، اراک، بندرعباس، تبریز، تهران و شیراز و همچنین 2 پایانه صادراتی شهید رجایی بندرعباس و بندر ماهشهر و قابلیت ذخیره سازی 160 هزار تن از انواع قیر، بخش عمده ای از بازار قیر داخلی و صادراتی ایران را در اختیار دارد که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در هیات مدیره این شرکت در راستای سیاست های ابلاغی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین سیاست های تنظیمی شستا و تاپیکو تلاش می کند تا در آینده‌ای نزدیک جزو 5 رتبه اول تولید و تجارت فرآورده های قیر در دنیا باشد.

خاورمیانه نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر