کد خبر: 824557 A

مشاور وزیر و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو خبر داد:

مشاور وزیر و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو، از تداوم خدمات مناسب آبرسانی و برق رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی خبر داد.

به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، "سید یعقوب محمد مرادی" در حاشیه بازدید از محل قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو در پایانه مرز خسروی و بررسی آخرین وضعیت خدمت رسانی به زوار اربعین گفت: خدمات مناسبی از سوی صنعت آب و برق استان کرمانشاه به زائران عتبات عالیات در حال انجام است.

وی در نشست مشترک مسئولان آب منطقه ای، آبفا، آبفار، برق منطقه ای و شرکت توزیع استان کرمانشاه مستقر در این قرارگاه افزود: زحمات همه شما در مسیر خدمات رسانی به زائران قابل تقدیر است و صنعت آب و برق استان در انجام این وظیفه بزرگ که رضایت خداوند بزرگ را به دنبال دارد، عملکرد خوبی را ارائه نموده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو در پایان با تاکید بر حفظ آمادگی همه نیروها در روز اربعین خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم تکلیف الهی خدمت رسانی به زائران را حتی بعد از اربعین نیز به سرانجام برسانیم؛ باشد تا همه ما جزو پیروان واقعی ابا عبدالله الحسین باشیم.

این گزارش حاکی است، وزارت نیرو به منظور خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی، ظرفیت ۵۵ میلیون لیتر آب سالم و بهداشتی را در پنج مرز کشور فراهم کرده و علاوه بر تامین سیستم‌های دفع فاضلاب برای موکب‌ها، در شهرهای مقدس عراق نیز ۴۰ اکیپ آب و برق و در مرزهای چهارگانه ۸۰۰ نیروی تخصصی مستقر کرده است.

خدمت رسانی صنعت وزارت نیرو ستاد بازسازی عتبات عالیات برق رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر