کد خبر: 1084312 A

اتحادیه سوخت‌های جایگزین و خدمات وابسته درگذشت امیر جعفرپور را تسلیت گفت.

 به گزارش خبرنگار ایلنا  متن پیام تسلیت اتحادیه سوختهای جایگزین و خدمات وابسته  برای درگذشت امیر جعفرپور به شرح زیر است:

خانواده محترم مرحوم دکتر *امیر جعفرپور* 

حادثه تأسف باری که دل همه ما را به درد آورد برای خانواده محترم شما غم مضاعفی داشت، چراکه باعث از دست دادن بزرگ مردی عزیز گردید.

تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت به عمل انسانی اهدای اعضای آن مرحوم توسط شما، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال، سبب تداوم حیات این بزرگ مرد در وجود افراد دیگر خواهد بود.

ضمن تقدیر از این عمل انسان دوستانه و ایثارگرانه، از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آرامش و آمرزش و برای شما خانواده بزرگوار صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم

امیر جعفرپور متولد سال 1353 در مشهد بود که در 23 اردیبهشت سال 1400 بر اثر سکته مغزی  در جوانی چشم از جهان فروبست.

از جمله سوابق مدیریتی او می توان به معاون آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت راه و ترابری، معاون توسعه حمل ونقل ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور در ریاست جمهوری، عضو حقیقی شورایعالی حمل و نقل و ایمنی و دبیر کمیسیون حمل ونقل دبیرخانه شورای عالی حمل و نقل و ایمنی، مدیرکل دفتر حمل و نقل و مجری طرح های زیر در سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور، مدیرکل دفتر پژوهش های تخصصی حمل و نقل مرکز تحقیقات و آموزش وزارت راه وترابری، مدیرکل برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، اولین رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه و لجستیک منطقه آزاد قشم، عضو شورای راهبردی حمل و نقل مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرپرست اتحادیه سازمان های تاکسیرانی کشور و ... اشاره کرد.

 

 

اتحادیه سوخت‌های جایگزین و خدمات وابسته امیر جعفرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر