کد خبر: 1080149 A

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی؛

مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت شیمیایی فرآورد قشم (از شرکت‌های تابعه شستا) امروز با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.

 به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، علی علامه راد، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی  در مراسم معارفه مهدی رضایی فرح آباد  به عنوان سرپرست جدید شرکت شیمیایی فرآورد قشم با اشاره  به عملکرد مناسب این شرکت در سال گذشته و تشکر از  تلاش‌های بی شائبه حمید باقری مدیرعامل سابق فرآورد قشم گفت: فرآورد قشم امروز به لحاظ مالی و  شرایط تولید در وضعیت مطلوب قرار دارد و این وضعیت محصول عملکرد مثبت پرسنل  پرتلاش و تیم مدیریتی این شرکت است.

 علامه راد در ادامه گفت: تغییر لازمه پیشرفت و تعالی در هر مجموعه اقتصادی است. خوشبختانه آقای رضایی فرح آبای  دارای سوابق روشن مدیریتی در شرکت فیرمکو پارس هستند و اصولاً انتصاب ایشان  به عنوان سرپرست فرآورد قشم  به دلیل همین کارنامه بوده است.  ورود فرآورد قشم به بازار سرمایه و بورسی شدن از جمله برنامه های اصلی  این شرکت است که امیدواریم اجرای  این برنامه در دوره مسئولیت آقای رضایی نیز  با قدرت و قوت ادامه یابد.

در ادامه این مراسم رضایی فرح آبادی سرپرست شرکت فرآورد قشم نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، بر لزوم بهره مندی از تجربیات و دانش حمید باقری مدیرعامل سابق این شرکت  تاکید کرد.

 شایان ذکر  است فرآورد قشم از جمله شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و عضو گروه گاز لوله  است.

پتروشیمی روابط عمومی سرمایه گذاری قشم معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر