کد خبر: 1029213 A

اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران:

عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از غرفه فولاد اکسین خوزستان در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

عباس اسدروز گفت: کار اصلی ما در سال‌های اخیر وظیفه استراتژیک  ذخیره‌سازی نفت خام کشور است که به مدد فولاد اکسین خیلی خوب و اثربخش انجام شده است. 

وی افزود: اولین بار است که ما ورقهای مورد نیاز خود را در کشور تهیه می کنیم و خوشبختانه اکسین این مسیر سخت را برای امثال ما هموار نموده و خوبی این نمایشگاه به این است که مابین سازنده و مصرف کننده ارتباط قوی ایجاد می کند تا همکاری بهتری صورت گیرد.

اسدروز ادامه داد: شرکت ما در انتهای زنجیره ارزش ذخیره‌سازی نفت خام قرار دارد و با توجه به توانمندی خیلی خوبی که اکسین دارد محصولاتی که قبلا از خارج وارد می کردیم اکنون دستهای پر توان جوانان ایران در اهواز نیاز ما را تولید و ما از آن استفاده می کنیم. 

وی اشاره کرد: بازرسی ارزیابی کیفی که در شرکت پایانه های نفتی انجام شده نشان می دهد عملا محصول کاملا ایرانی فولاد اکسین به نسبت مشابه خارجی از کییفت بهتری برخوردار اند و این کار مهم بارها در آزمایشگاههای ما مورد راستی ازمایی قرار گرفته است.

ایران پتروشیمی فولاد نفت پنجمین نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر