کد خبر: 948927 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

تاکون در پنج نوبت اقلام بهداشتی شامل ماسک، دستکش، مواد ضد عفونی کننده دست و سطوح به تمامی کارکنان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اهدا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با گسترش ویروس کرونا فعالیت مراکز مختلف به خصوص مراکز گردشگری تحت تاثیر قرار گرفت اما این مراکز تلاش کردند تا با حفظ پروتکل‌های بهداشتی به ارائه خدمات خود ادامه بدهند. کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از جمله این مراکز است. در ساختمان مرکزی این کانون و همچنین سایر مراکز دیگر  کلیه پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل اجرا می‌شود.

احمد خسروی رئیس امور پشتیبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی که در خیابان آزادی قرار دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه از اسفند ماه سال گذشته و همزمان با گسترش ویروس کرونا تمام تلاش‌ها صورت گرفته تا اصول بهداشتی و پروتکل‌ها اجرا شود، گفت: از ابتدای شروع بحران کرونا پیرو دستورات مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی فعالیت‌های خود را با پروتکل‌های بهداشتی هماهنگ کرده و تجهیزات و لوازمی که مورد نیاز بود را تهیه و آماده کردیم.

وی ادامه داد: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی سه ساختمان دارد که فعال است و با توجه به ترددها و مراجعه‌کنندگانی که به این ساختمان‌ها وجود دارد، نیاز مبرمی وجود داشت که ما به صورت دائم این ساختمان‌ها را ضدعفونی کنیم.

مدیر پشتیبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی گفت: تاکنون دو مرتبه از طرف شرکت‌هایی که در این حوزه تخصصی فعالیت می‌کنند، ساختمان‌ها ضدعفونی شد و همچنین از طریق محلول‌پاش‌های سیار و توسط نیروهای خدماتی خود کانون ضدعفونی‌ها به صورت متناوب انجام می‌شود و علاوه بر ضدعفونی سطوح، محلول‌های ضدعفونی‌کننده دست و محلول‌پاش‌ها نیز برای محیط در نظر گرفته شد.

خسروی افزود: برای هرکدام از کارمندان و همکاران کانون طی چندین مرحله اقلام بهداشتی شامل ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده دست و سطوح، ژل ضدعفونی‌کننده، دستکش لاتکس و فریزر و پَد الکلی تهیه و به هرکدام از کارکنان کانون طی پنج مرحله به صورت مداوم داده شد و قرار است مرحله ششم نیز به زودی تحویل پرسنل شود.

وی اظهار کرد: به کل 200 نفر پرسنل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بسته‌های بهداشتی در پنج مرحله تحویل داده شده است. همچنین از کارکنان برخی واحدها که بیشتر در معرض آسیب بودن همچون امور مالی و پیک، تست کرونا گرفته شد که دو نفر به کرونا مبتلا شده بودند که آنها نیز برای درمان به مرخصی اعزام شدند و مدیرعامل به ما ابلاغ کرده که حتی اگر پرسنلی دارای نشانه‌های سرماخوردگی است با مرخصی آنها موافقت شود و پس از دریافت گواهی سلامت به کار بازگردد.

مدیر پشتیبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی افزود: یک دستگاه تصفیه هوا و ازون‌ساز از شرکت‌های دانش‌بنیان تهیه شده است که با استفاده از این دستگاه، هوای ساختمان‌ها و محیط اطراف را ضدعفونی می‌کنیم و در روزهای تعطیل و بعد از خروج پرسنل، ساختمان و اتاق‌ها ضدعفونی و پلمپ می‌شود.

خسروی اظهار کرد: همچنین مراجعه‌کنندگان در هنگام ورود به ساختمان‌های مراکز  کانون جهانگردی و اتومبیلرانی باید ماسک داشته باشند و با استفاده از دستگاه محلول‌پاش دست خود را ضدعفونی کنند و تب‌سنجی نیز از آنها انجام می‌شود که اگر مشکلی داشته باشند از ورود آنها به ساختمان جلوگیری شود.

اهدای اقلام بهداشتی به کارکنان و ضد عفونی کامل مراکزکانون جهانگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر