کد خبر: 1106786 A

وچری فقط در خصوص عرضه سوغات شیراز فعالیت نمی‌کند. بلکه سوغات اصل هر شهر و نقطه‌ای از ایران را برای فروش در سایت خود قرار داده است.

یکی از دوستان برادرم، هر زمانی‌که از شیراز به تهران سفر می‌کند، برای ما سوغاتی‌های بسیاری از شهرشان می‌آورد.  یکی از سوغاتی‌های شیراز که نمی­توان از آن دل کند، یوخه است. هربار که این دوست عزیز با یوخه به خانه ما می ­آید، با همان لهجه زیبای شیرازی می‌گوید که یوخه سوغات شیراز است و از هر جایی نمی‌توانید اصل آن را پیدا کنید.

یوخه، مورد علاقه ما هم بود، اما نمی‌خواستیم که هر بار به دوست برادرمان زحمت خرید و آوردنش را بدهیم. پس به دنبال فروشگاهی معتبر بودیم که بتوانیم آن‌ها را خریداری کنیم. در ابتدا، در تهران شروع به جست‌وجو کردیم تا فروشگاهی پیدا کنیم که بتوانیم سوغات شیراز را در تهران، از آن خریداری کنیم.

جست وجو برای پیدا کردن سوغات شیراز

پیدا کردن فروشگاهی که سوغات شیراز را از آن بخریم هم سختی‌های خودش را دارد. ما مکان‌های زیادی را پیدا کرده و از چندتا از آنها نیز خرید کردیم، اما متأسفانه شیرینی ها و دیگر موارد خوراکی، تازه نبودند و تاریخ تولید بیشتر شیرینی­ها، برای چند ماه پیش بود. آن­هایی هم که تاریخ تولید جدیدتری داشتند، از نظر طعم، به پای سوغات دوستمان از شیراز نمی­رسیدند.

کم کم داشتیم از خرید اصلی‌ترین سوغات شیراز ناامید می‌شدیم. هر چه پیدا می‌کردیم، تازه نبودند. حتی صنایع دستی اصل را نمی‌توانستیم پیدا کنیم. ظروف و فرش نیز که از سوغات سنتی شیراز هستند، در هر جایی پیدا می‌شد، اما پشت بعضی از آن‌ها عبارت Made in China هک شده بود.

ئلزیئن

تصمیم گرفته بودیم که دوباره با دوست برادرمان تماس بگیریم و از او بخواهیم که آن شیرینی‌های خوشمزه را همراه با چند صنایع دستی برایمان بفرستد. از طرفی، او از ما هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کرد و این، کار را دشوار می‌کرد. بنابراین در اینترنت شروع به جست­وجوی فروشگاه اینترنتی سوغات ایران کردیم. انگار لینک سایت منتظر ما بود که چنین عبارتی را در گوگل جست‌وجو کنیم تا خودش را نشان دهد. یکی از لینک‌های معتبری که با آن برخورد کردیم، لینک سایت وچری بود.

وچری فقط در خصوص عرضه سوغات شیراز فعالیت نمی‌کند. بلکه سوغات اصل هر شهر و نقطه‌ای از ایران را برای فروش در سایت خود قرار داده است. از آنجایی که چندین سایت در این زمینه وجود داشت، ما تصمیم گرفتیم که برای اطمینان از اصل بودن کالاها، با شرکت تماس بگیریم. به جرئت می‌توانم بگویم که هیچ سایتی مانند وچری نتوانست ما را راهنمایی کند. کارشناسان فروششان به تمامی سؤالات ما پاسخ دادند و هرگونه ابهام به وجود آمده را برطرف کردند و به ما ضمانت کیفیت و اصل بودن محصولات را هم دادند.

مزایای خرید سوغاتی آنلاین

خرید آنلاین سوغاتی از وچری چندین مزیت برای ما داشت که شامل موارد زیر است:

  • نه تنها از شیراز، بلکه از هر شهر دیگری، می‌توانیم سوغات اصیل آن شهر را خریداری کنیم، بدون اینکه نگران کیفیت یا اصل بودن آن‌ها باشیم.
  • دیگر لازم نیست تا برای خرید سوغات و وسایل سنتی هر شهر، به آنجا سفر کنیم. وچری این امکان را برای ما مهیا کرد که بدون اتلاف وقت و با هزینه کم، بتوانیم آن‌ها را تهیه کنیم.
  • کارشناسانی وچری، بر عکس فروشگاه‌های سطح شهر که اطلاعات اندکی در خصوص کیفیت و تاریخچه محصول دارند، با حوصله، مشتریان را راهنمایی می‌کنند.
  • این سایت دارای تخفیف‌های ویژه دوره‌ای است که این مسئله روی کاهش قیمت کلی پرداخت، تأثیر بسیار زیادی دارد.

ونعب

حالا فکر می‌کنید، وقتی که ما از وچری، فروشگاه سوغات شیراز https://vocheri.com/state-city/فارس/ کالای خود را خریداری کردیم، عکس العمل دوست برادرم بعد از ورود و دیدن آن ‌فروشگاه سوغات شیراز ها چگونه بود؟ اول از همه وقتی وارد شد و با یک گلیم و ظرف خاتم کاری روبرو شد؛ ناراحت شد. او فکر کرد که ما به شیراز رفته بودیم و به او اطلاع نداده بودیم؛ بعد از اینکه متوجه شد ما سوغات شیراز را از شهر تهران خریداری کردیم، تعجب کرد که چگونه کالاهایی با این کیفیت را در تهران پیدا کرده­ایم

خرید از وچری

یکی از مزیت‌های این سایت، عرضه انواع محصولات در حوزه هدایای سازمانی، بازی و سرگرمی، دستبافت های سنتی، دکوراتیو، زیورآلات، ظروف سنتی و سوغات سرا است روی هر دسته‌ای هم کلیک کنید، می‌توانید انواع مختلف کالاها را با قیمت‌های مناسب مشاهده کنید  و برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سوغات و صنایع دستی شهر‌های مختلف میتوانید از وبلاگ وچری https://vocheri.com/بلاگ/ دیدن کنید.

 

انتهای پیام/
اینترنت سوغات شهر تهران صنایع دستی گوگل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر