کد خبر: 1051180 A

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت هشتاد و پنجمین سالگرد عضویت در فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) و در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی، گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی را با 15 درصد تخفیف به متقاضیان ارائه می‌کند.

به گزارش ایلنا ، روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این اقدام به منظور گرامیداشت هشتاد و پنجمین سالگرد عضویت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی- که تنها مرجع رسمی صدور گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی در ایران به‌شمار می‌رود- در فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA)، صورت می‌گیرد.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: متقاضیان دریافت گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی می‌توانند از 20 اسفند 1399 تا 20 فروردین 1400 با ارائه گواهی‌نامه رانندگی ملی با اعتبار حداقل 33 روز برای گواهینامه بین‌المللی یک ساله و اعتبار حداقل 3 سال برای دریافت گواهی‌نامه 3 ساله، از 15 درصد تخفیف، برخوردار شوند.

نام و مشخصات دفاتر مستقیم و نمایندگی‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در تهران و سایر استان‌ها در وب سایت رسمی کانون به نشانی WWW.TACI.IR در بخش ( فهرست نمایندگی‌ها در تهران) و (فهرست نمایندگی ها در سراسر کشور) قابل مشاهده است.

از دیگر روش‌های صدور این سند بین‌المللی می‌توان به روش آنلاین و ثبت درخواست در سامانه اینترنتی به نشانی https://idp.taci.ir/ اشاره کرد.

دارندگان گواهینامه رانندگی بین‌المللی یک یا سه ساله (بنا به درخواست متقاضی) می‌توانند با استناد به کنوانسیون‌های 1949 وین و 1968 ژنو، در کشورهای عضو کنوانسیون‌های مورد اشاره، همچنین عضو فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) رانندگی کنند.

تخفیف عیدانه صدور گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر